Neevald dj

Informacje o artyście

Dj neeVald swoja klubową przygodę zaczął w Koninie grając na imprezach taneczny przesiąkniętych muzyką house . Od zawsze z miłością do house’owych singli bujał wielkopolską publicznością. W 2004 roku kiedy przeprowadził się na stałe do Poznania nastąpił przełom w jego rozwoju. Zagrał na głównej scenie Sunrise Festival 2004 i wszystko tak naprawdę się zaczęło. Przeniesienie do stolicy Wielkopolski było spowodowane pracą w poznańskim radio Rmi Fm , którą wtedy obejmował. W radio house’owa dusza w 100%.
Twórca najpopularniejszych audycji w wielkopolskim eterze – Klub Fm, Weekender, House Session i wielu innych. Autor wesołych setów w „Sexy Fm”, często przesiąkniętych balearycznymi dzwiękami. Jego mixy pojawiają się coraz częściej w europejskich rozgłośniach radiowych wywołując bardzo pozytywne reakcje.

Podczas występów w klubach emanuje wielką energią i słonecznym brzmieniem house music, grając dużą ilość muzycznych premier nie zapomina o klasycznych brzmieniach muzyki house i często wraca do ikon klubowego grania. Wesołe i śpiewne house music często łaczy z głębszymi deepowymi doznaniami i tech dźwiękami. Swoimi setami przekonuje miłośników mocniejszego grania, dzięki temu często pojawia się na głównych scenach klubowych eventów . Realizując się na festiwalach najgoręcej odbierany w mniejszych klubach gdzie może realizować swoje uwielbienie do delikatnych house’owych dźwięków i sex’ownych beat’ów.
Od 2004 roku występował podczas wszystkich ważniejszych klubowych przedsięwzięć .Grał na ostatnich wydaniach Sunrise Festival (2004 i 2008 – main stage, 2006, 2007 i 2009 – after party) , podczas Dance Lake Event oraz ATB in Concert 1 i 2 stanowiąc jedyny polski support przed Andre.
Neevald pojawił się jako support na koncertach Armina van Buuren'a i Tiesto w Polsce. Grał przed wszystkimi najważniejszymi światowymi „głowami” muzyki klubowej.Pojawił się także na polskich wydaniach :Sensation White, Global Gathering i God's Kitchen (wydanie klubowe). Coraz częściej pojawia się w klubach Wielkiej Brytanii i Irlandii. Miał swój epizod w Ibiza Global Radio na „białej wyspie” w audycji David'a Moreno, gdzie szuka inspiracji i nowych wyzwań w graniu muzyki klubowej. Ibiza dla neeVald’a to wyjątkowe miejsce niosące ze sobą wene dzięki której powstał projekt „La Noche De Eivissa”. Razem ze swoim przyjacielem Bartesem grając imprezy pod szyldem „La Noche” przenoszą klubowiczów na jedna noc w imprezowy raj świata. Na Ibize. Na dzień dzisiejszy audycja „La Noche De Eivissa” pojawia się regularnie w drugiej stacji radiowej fm Ibizy – Ibiza Sonica ! Inna audycje Piotra „Sexy Sunday” pojawia się w Ibiza Global Radio, drugiej rozgłośni fm na Ibizie. To zmysłowe chillowe doznania i delikatne rozumienie house music.

Stały współpracownik polskiego wydania Dj Magazine. Współrealizator nowego projektu na na antenie radia Planeta Poznań (dawne Rmi Fm) – Euforia. Na co dzień rezydent już kultowych wtorkowych nocy w klubie Terytorium Poznań cały czas pozostaje nienasycony klubowym graniem realizuje kolejne projekty i gra klubowe sety które zostają w pamięci na długo. Wyjątkowi współpracownicy to też silna strona muzycznej pasji Piotra. Obok wsparcia dj’skiego dj neeVald na stałe kojarzony jest ze swoim przyjacielem Kubą. Najlepszym polskim męskim wokalem. Mc Jacob A to regularna wizytówka wysokiej jakości imprez Piotra. Ciężka praca i konsekwencja stawiają Piotra wśród najbardziej lubianych i rozpoznawalnych polskich house’owych marek. Doceniony w 2009 roku podczas gali najpopularniejszych dj’ów wortalu Ftb.pl (miejsce 2) uśmiechnięty wykrzykuje :
Groove & Sexy ! House music ! To dewizy dj’a neeVald’a. To jego sposób na życie, sposób na uśmiech i miłość do zmysłowych dźwięków.

Oficjalna strona:
www.djneevald.com


Aktualności

Artykułów (14)

1 2

Neevald

  • Kraj: Polska
  • Miasto: Poznań, Konin, Eivissa
  • Team: DJ Magazine / Planeta Poznań
  • WWW: www.djneevald.com

Pozycja w rankingu

20/ 1590Głosuj

Nadchodzące imprezy

Imprezy promowane

ENJOY by Tom Forester

ENJOY by Tom Forester

17 grudniaPacha Poznań
This is Pacha - Milkwish & Pesos Sax

This is Pacha - Milkwish & Pesos Sax

18 grudniaPacha Poznań
New Year's Eve 2022

New Year's Eve 2022

31 grudniaX-Demon Wrocław
A State Of Trance 1000 - Krakow

A State Of Trance 1000 - Krakow

12 marca 2022TAURON Arena Kraków
Dreamstate Europe 2022

Dreamstate Europe 2022

23 kwietnia 2022Arena Gliwice
Mamry Festival 2022

Mamry Festival 2022

29 lipca 2022Plaża Miejska Mamry Węgorzewo
Swedish House Mafia - KRAKÓW, 21.10.2022

Swedish House Mafia - KRAKÓW, 21.10.2022

21 października 2022TAURON Arena Kraków

Imprezy

Piątek, 17 grudniaSobota, 18 grudniaŚroda, 22 grudniaSobota, 25 grudnia