News

Euphoria SE3 E16: Inox, @lex, wejściówka na Armin Only!

Kiedyś byśmy się martwili, że jest początek roku i nie ma nic nowego na rynku do grania. Tymczasem wystarczy odwiedzić Beatport i sprawdzić listę kawałków, które pojawiły się w tym sklepie choćby tylko w poniedziałek. Z samych tracków z jednego dnia można dziś zrobić całkiem przyzwoitą audycję! My poza tym będziemy mieć dla Was parę rzeczy przedpremierowych, prosto od wytwórni z Polski i z zagranicy.Poza tym powrócimy do FTB DJ TOP 2010 – mieliśmy już wywiad z numerem jeden Neevaldem, dziś poświęcimy czas dwóm kolejnym didżejom z tego zestawienie: w studiu będzie z nami Inox, przez telefon porozmawiamy z @lexem. Przy okazji mamy w planie zagrać zapowiedź kawałka Inoxa, coś nowego od @lexa, może nawet zagramy Wam po jednym z naszych przedpremierowych numerów (w sensie Marcina i Igora, Neevald dopiero się zabiera za coś nowego :)).Nasze nagrody:


1. Wejściówka na Armin Only! – do wygrania podczas audycji
2. Wejściówka na Trance Xplosion!
3. Zaproszenie do katowickiego INQ na imprezę Siasii z udziałem Donnella Knoxa!
4. DJ MAG Polska – dwa numery (paczka numer jeden)
5. DJ MAG Polska – dwa numery (paczka numer dwa)
6. Album z polskim drum and bassem – Razor Point
7. Kompilacje Crosstown Rebels „Rebel Rave”
8. Album Michael Cassette „Temporarity” w digipackuPytanie konkursowe: Na co czekacie najbardziej w 2011 roku (imprezy, albumy, artyści, cokolwiek :))


 


P.S. Dziś po audycji nie będzie imprezy w klubie Cute, na kolejne (w dużym stopniu breakbeatowe!) wydanie Ligi Mistrzów DJ-ów zapraszamy już za tydzień. Gościem będzie założyciel Breakbeat Propaganda, doświadczony DJ brejkowy i drumowy DJ Tommy!


  


 

 

 
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →