News

Set Tygodnia: Neevald

Co się odwlecze, to nie uciecze – na set Piotra Niwalda, nagrany prosto z radia na Ibizie czekać musieliśmy nieco dłużej niż zwykle, ale sytuacja taka nie zdarza się często. Już przed wakacjami wiedzieliśmy, co nieco o jego planach – wypoczynek, małe kluby i undergroundowe miejscówki znane jedynie największym fanatykom Białej Wyspy.

Mieliśmy też ściśle tajne info, iż nasza polska gwiazda muzyki plażowej, znana Wam z parkietów polskich imprez klubowych i masowych oraz fal poznańskiej Planety, wystąpi m.in. w radiu Ibiza Global, a takiej okazji na set tygodnia przepuścić nie wypada. Stąd też minimalny poślizg. Ci z Was, którzy choć raz słyszeli któryś z setów Neevalda, wiedzą że warto było czekać oraz zdają sobie sprawę, czego można się spodziewać – leciutko, przyjemnie, funkująco… Ale jednocześnie, idąc za światowymi trendami, wolniej niż gra się w polskiej ziemi. Krótko mówiąc: ibizowo do szpiku kości. Nazwiska artystów, których utwory usłyszycie niewiele powiedzą laikom – za to miłośnicy takiego grania będą wniebowzięci słysząc utwory Jay’a West, Jona Flores, Cozzy’ego D, Coyu, Elio Riso czy Rana Shani.

Dodatkowym smaczkiem jest dość rzadka rzecz w świecie audycji radiowych – wokalny live-act MC Jacoba A, udzielającego się co jakiś czas i ubarwiającego swoim ciepło wybrzmiewającym wokalem i tak już gorący set naszego eksportowego radiowca numer jeden.

PS. Wszelkie przerwy w audycji spowodowane są problemami z łączem, padających komputerów nie stwierdzono!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →