Redakcja

Redakcję FTB.pl tworzą ludzie, dla których kultura klubowa to nieodłączny element życia. Jako pierwsi zauważamy raczkujące w niej trendy i zjawiska. Komentujemy dynamicznie rozwijającą się scenę – zarówno polską, jak i zagraniczną – i angażujemy naszych odbiorców, zapraszając ich do wspólnej dyskusji.

Poznaj naszą redakcję

Jonasz Tołopiło

Dziennikarz, kierownik redakcji FTB.pl. Wcześniej m.in. redaktor naczelny Papaya.Rocks i wicenaczelny magazynu Aktivist. Miłośnik polskiego Internetu, w szczególności jednogwiazdkowych recenzji knajp na Google’u i patoYouTube’a.

Olivier Jeske

Po dzień dzisiejszy uważa rok 2014 za najlepszy w historii EDM – szczyt popularności trapu, przełomowa edycja Electric Daisy Carnival w Las Vegas, historyczny set Davida Guetty na Ultra w Miami, premiery najlepszych krążków jego dwóch elektronicznych idoli, czyli Skrillexa (Recess) i Diplo (Random White Dude Be Everywhere). Fan cięższych basowych brzmień, big roomu i hardstyle’u z podziwem obserwujący karierę Marshmello, rozwój future rave i europejskich festiwali.

Filip Maciejewski

Fan każdego gatunku EDM zaczynając od bass house’u, a na moombathonie kończąc. Zapalony twórca mashupów dla wielu DJ-ów. Od lipca 2017 zajmuje się własnym EDM-owym projektem – DropSession.

Tomasz Bandzerewicz

Zapalony producent muzyczny, fan festival trapu, starych big roomowych kawałków i wszelkich fuzji muzyki klasycznej z elektroniczną, bacznie obserwujący undergroundową scenę najcięższych brzmień, a prywatnie wiecznie roześmiany optymista, który swoją miłość do muzyki elektronicznej stara się przekładać na papier.

Krzysztof Klawikowski

Młody adept światowej muzyki elektronicznej, któremu bas nie straszny w żadnej ilości. Na co dzień, zajmując się produkcją, czerpie inspirację z wielu odłamów muzyki basowej, od formacji Jack U po utwory Maraudy. W wolnym czasie stara się zarażać innych swoim zamiłowaniem do muzyki.

Bartłomiej Wolniak

Najbliżej jego sercu jest muzyka basowa pokroju dubstep i drum&bass, ale i dobrym house’owym kawałkiem nie pogardzi. Interesuje się również muzyką od strony produkcyjnej, a wielką frajdę sprawia mu zabawa na DJ-ce. Uwielbia jeździć na wydarzenia muzyczne, jego największym marzeniem jest wyjazd na Lost Lands.

Marcin Żyski

Dziennikarz z wieloletnim stażem. Entuzjasta muzyki w każdej odmianie, miłośnik muzyki Trance. Z FTB.pl związany „od zawsze”. Redaktor naczelny polskiej edycji DJ Mag, obecnie głos radiowy Radia Poznań.

Daria Urbańczyk

Poznawanie świata EDM, zaczynajac od koncertu Martina Garrixa w 2016 stało się dla niej już wtedy czymś niesamowitym. Brała udział w wielu koncertach odnajdując wtedy różne gatunki, szczególnie big room, house, hardcore i hardstyle. Finalnie jej serce podbiły dubstep, trap i wave. Fanka brzmień basowych, które czerpie od Excision, Moody Good, Subtronics, jak i tych mocno emocjonalnych od Illenium czy San Holo. W wolnym czasie DJ-ka z zamiłowania, a swoją przyszłość wiąże z produkcją muzyki.

Adrian Nijak

Od lat związany z branżą klubową, stały bywalec wielu wydarzeń, zakochany w Sunrise Festival. Najczęściej słucha technicznych odmian elektroniki. Redaktor z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Stawia na szybkość i rzetelność przekazywanych treści prezentując je w ciekawy sposób.

Feel The Beat!

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →