Redakcja

Redakcję FTB.pl tworzą ludzie, dla których kultura klubowa to nieodłączny element życia. Jako pierwsi zauważamy raczkujące w niej trendy i zjawiska. Komentujemy dynamicznie rozwijającą się scenę – zarówno polską, jak i zagraniczną – i angażujemy naszych odbiorców, zapraszając ich do wspólnej dyskusji.

Poznaj naszą redakcję

Jonasz Tołopiło

Dziennikarz, kierownik redakcji FTB.pl. Wcześniej m.in. redaktor naczelny Papaya.Rocks i wicenaczelny magazynu Aktivist. Miłośnik polskiego Internetu, w szczególności jednogwiazdkowych recenzji knajp na Google’u i patoYouTube’a.

Olivier Jeske

Po dzień dzisiejszy uważa rok 2014 za najlepszy w historii EDM – szczyt popularności trapu, przełomowa edycja Electric Daisy Carnival w Las Vegas, historyczny set Davida Guetty na Ultra w Miami, premiery najlepszych krążków jego dwóch elektronicznych idoli, czyli Skrillexa (Recess) i Diplo (Random White Dude Be Everywhere). Fan cięższych basowych brzmień, big roomu i hardstyle’u z podziwem obserwujący karierę Marshmello, rozwój future rave i europejskich festiwali.

Filip Maciejewski

Fan każdego gatunku EDM zaczynając od bass house’u, a na moombathonie kończąc. Zapalony twórca mashupów dla wielu DJ-ów. Od lipca 2017 zajmuje się własnym EDM-owym projektem – DropSession.

Tomasz Bandzerewicz

Zapalony producent muzyczny, fan festival trapu, starych big roomowych kawałków i wszelkich fuzji muzyki klasycznej z elektroniczną, bacznie obserwujący undergroundową scenę najcięższych brzmień, a prywatnie wiecznie roześmiany optymista, który swoją miłość do muzyki elektronicznej stara się przekładać na papier.

Feel The Beat!

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →