News

Euphoria S03 E05: Jerome Isma-Ae, wejściówki na 6 eventów!

Przed nami już piąty odcinek trzeciego sezonu Euforii! Zaczynamy w Planecie Poznań o 21, już teraz możecie wpisywać nagrody, które chcielibyście od nas dostać. Dziś gościem specjalnym będzie gość tegorocznego Sensation Polska, coraz bardziej lubiany w naszym kraju świetny producent i DJ Jerome Isma-Ae!

Po zeszłotygodniowym zamieszaniu z konkursami (pytania wrzucaliśmy na czacie) Igor wciąż nie doszedł do siebie, więc dziś nie będziemy już mu tego robić i do pewnego stopnia wracamy do starej formuły. Dlaczego „do pewnego stopnia”? O tym poniżej, pod pytaniem konkursowym.

Nagrody:

1. Wejściówka na I Love New Year!
2. Wejściówka na Mayday!
3. Wejściówka na enHouse!
4. Wejściówka na drumandbassowy event Innovation w Łodzi!
5. Wejściówka na Trance Around The World!
6. Wejściówka na Godskitchen!
7. Wejściówka na Hed Kandi w Lemoniadzie (Wrocław albo Katowice)
8. Polski zestaw płyt: Modfunk CD + Mosquito CD
9. Podwójna kompilacja Timo Maas „Balance 017”
10. DJ Magazine Polska – dwa numery do wyboru

Pytanie konkursowe: Wasza Czarna Lista Producentów (kto w ostatnich latach przestał być dobrym producentem, bo wybrał drogę komercji, albo po prostu stracił wenę 🙂 )?

Uwaga – wpisujcie, na którą nagrodę macie największą ochotę. Co do wejściówek na eventy – tym razem wracamy do starej formuły, ale nie do końca: podczas audycji będzie jeden konkurs telefoniczny, jeden na czacie i jeden z cyklu „Co Za Nuta?!”, a ich laureaci będą mogli wybrać sobie jedną z wejściówek. Zapraszamy więc do słuchania po godzinie 21!

DYSKUTUJ NA ŻYWO!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →