Eventpromo

Polska reprezentacja na GlobalGathering Polska 2011

Global Gathering – 9 lipca – tereny PGE Arena Gdańsk. To wie już prawie każdy z Was. Jak co roku na festiwalu wystąpią zagraniczne gwiazdy muzyki klubowej z najwyższej półki. Jednak nie może zabraknąć również naszych polskich, rodzimych DJ’ów, którzy za każdym razem pozytywnie zaskakują publikę swoimi występami na bardzo wysokim poziomie muzycznym jak i technicznym. Skład w tym roku to mix weteranów na naszej scenie i nowych, świeżych nazwisk. Dzisiaj przybliżamy Wam ich postaci przypominając jednocześnie, że do listy Dj’ów dołączą zwycięzcy konkursu „Zagraj na GlobalGathering Polska 2011”!

NeevaldZdobywca pierwszego miejsca w rankingu FTB TopDJ za rok 2010. Weteran na polskiej scenie klubowej, który buja house’owymi rytmami od niepamiętnych czasów. Autor najpopularniejszych radiowych audycji w wielkopolskim eterze. Jeden z nielicznych Polaków, któremu udało się zaistnieć w mecce muzyki house, czyli na Ibizie.

InoxZa konsoletą od 16 lat. Wielki miłośnik wszelkich odmian muzyki klubowej, kolekcjoner winyli. Zawsze przyjmowany z entuzjazmem, bo też wiele zaangażowania i entuzjazmu wkłada w każdy set. Preferuje muzykę house. Wiedzę i doświadczenie, które zdobył przekazuje adeptom profesjonalnej szkoły dla dj-ów FTB DJ SCHOOL, której jest koordynatorem i wykładowcą.
Tb Locke aka Peter PainOd 6 roku życia nierozerwalnie związany z muzyką. Prezenter radiowej „Czwórki”. Szczęśliwym zbiegiem okoliczności na jakiś czas zadomowił się w Stuttgarcie, w którym najpierw regularnie zaglądał do słynnego podmiejskiego klubu RockFabrik by posłuchać Death, Sepultury czy Obituary, by wreszcie trafić na kilka imprez z nieznanymi mu wówczas DJ’ami grającymi ówczesne szlagiery młodego niemieckiego undergroundu. Surowa etniczna energia elektronicznego beatu zawładnęła bez reszty Piotrem – no i stało się…


Marcin Żyski
Z muzyką związany od 11. miesiąca życia. W latach 90. robił z kolegami hałas na gitarach w zespole Egomaniac, a w kolejnej dekadzie zainteresował się energią, jaką można wydobyć z tanecznej muzyki elektronicznej. W 2004 zaczął skakać za konsoletą didżejską do swoich własnych ognistych setów, od 2007 pisze artykuły o kulturze klubowej jako redaktor naczelny DJ Magazine Polska i FTB.PL. Global Gathering to dla niego okazja, by wyrzucić z siebie TOP 10 najlepszych kawałków z gatunku „miażdżące techno”.http://www.facebook.com/pages/Marcin-Zyski/108310889233470Bartes
Prezenter radia „Planeta Poznań”. Dobrze kojarzona twarz na polskim rynku klubowym. Przez dwa lata rezydent na Polskę ekskluzywnych imprez Bacardi – B – Live. W setach Bartesa usłyszycie house w najlepszym wydaniu. Jego szerokie horyzonty muzyczne sprawiają, że łatwo odnajduje się w każdym miejscu. Od Roku 2010 raz w miesiącu jego set jest prezentowany na antenie jednej z największych stacji radiowych w Hiszpani – na Ibizie – Radio Ibiza Sonica.http://www.myspace.com/djbartes

Andrew Sommers vel Ando


(MSM DJ’s Collective)
Wieloletni DJ i radiowiec (obecnie w radiu Planeta Poznań), zaliczający się do prawdziwych weteranów polskiej sceny klubowej. Uczestnik największych polskich eventów i festiwali. Jego 18-lat doświadczenie DJskie każdorazowo owocuje niesamowitymi setami, wypełnionymi słonecznymi, house’owym groovami z nakręcającymi wokalami. Jego występ to gwarancja udanej letniej imprezy!
Second Mind


(MSM DJ’s Collective)

Kiedyś określeni mianem „Młodych wilków polskiej sceny Trance”. Stale eksperymentujący z muzyką. Ich każdy kolejny set jest niezwykle zaskakujący i jedyny w swoim rodzaju. Nie uznają podziałów na gatunki i style muzyczne. Najważniejszy jest klimat. Na swoim koncie mają produkcje supportowane na całym świecie, w drodze wiele nowych, technicznych brzmień, które już niebawem ujrzą światło dzienne. Expect the unexpected!
Christopher Gruning (MSM DJ’s Collective)

Venti Otto


(MSM DJ’s Collective)

Pasja, energia, entuzjazm i konkretne techniczne brzmienia w połączeniu tworzą najlepszą krótką charakterystykę Venti Otto (dorzucić do tego można jeszcze „charakterystyczne” wyrazy twarzy prosto zza DJ’ki ;p). Podczas swojej krótkiej przygody z DJ deckami od 2008 roku udało mu się już zagrać podczas kilku prestiżowych pozycji na rynku eventów w Polsce (Godskitchen, support Tiesto czy rezydentura festiwalu GlobalGathering). Na co dzień współorganizator cyklu imprez Audio Contrast w poznańskim klubie I.Q.


V-Valdi
Ponad 20 lat za konsoletą. Rezydentury w klubach na terenie całego kraju, oraz poza jego granicami, a także udział w różnego typu mistrzostwach Polski spowodowały, że pseudonim „V-Valdi” pojawia się na ustach wielu ludzi. Znany jest również z niezwykłej kolekcji około 8000 płyt winylowych. Style muzyczne jakie preferuje to mieszanka, począwszy praktycznie każdej odmiany house, od vocal house przez tribal, electro, tech house do progresywnych brzmień.


Tiddey
Mocny punkt polskiej sceny trance. Na scenie od wielu lat. Jednym z jego większych osiągnięć jest występ podczas holenderskiego Trance Energy w roku 2006. Jako pierwszy i jedyny Polak znalazł się w ekskluzywnym rankingu TOP 100 magazynu Dj Mag. Na swoim koncie ma również liczne produkcje, które okazały się międzynarodowym sukcesem.


Dervish
Swoje zamiłowanie do muzyki odkrył na początku szkoły średniej gdzie założył swój pierwszy zespół, grający electro punk. W tym samym czasie uczęszczał na prywatne lekcje wokalu. Pierwszy kontakt ze studiem nagraniowym miał w wieku 16 lat, kiedy nagrywał w „tonpress” płytę z zespołem „No problem” (wtedy jeszcze jako wokalista). Dervish wystartował jako DJ w 1993 roku Jego sety łączące porywające brzmienia funky i vocal house, przeplatane ostrymi brzmieniami elektro.

Next Dj


(MSM DJ’s Collective)

Autor wielu znanych i granych przez największe trance’owe nazwiska mashupów. Przez dwa lata mieszankę wszystkich rodzajów trance Next DJ serwował co tydzień w autorskiej audycji „We Love Trance Radio Show”. Dzięki sukcesowi tego projektu, od września 2010 roku audycja pojawia się każdego tygodnia z piątku na sobotę o 01:00 w radiu Planeta Poznań.http://www.facebook.com/mcjacoba#!/nextdjofficial
Jacob

(MSM DJ’s Collective)

Swoją profesjonalną działalność rozpoczął w 2001 roku jako rezydent klubu Tropicana. Od tego czasu pojawił się w wielu klubach i eventach w Polsce. Wielkie zamiłowanie do muzyki pozwoliło mu zagłębić się w różnego rodzaju style muzyczne. Oczywiście, tak jak prawie każdy, ma swój ulubiony gatunek, którym jest house w odmianach electro i progressive. Aktualnie Jacob jest uczniem studium realizacji dźwięku i od kilku lat pochłonięty jest tworzeniem muzyki.


Rafael Fang


(MSM DJ’s Collective)

Dj i producent z Polski. Pasją do muzyki zaraził się jako nastolatek mieszkając w Holandii. Jego pierwsza autorska produkcja pod aliasem Soulside „17th April” pojawiła się na traciliście audycji Anjunabeats Worldwide. Obecnie preferuje house’owe techniczne brzmienia, a już niebawem pojawi się jego pierwszy utrzymany w tymże stylu track – Rafael Fang & Tomazzo – Freaky!FANK
(MSM DJ’s Collective)


Fank czyli Krzysztof Radomski to młody i obiecujący DJ pochodzący z Poznania, gdzie mieszka, żyje i gra! Jest jednym z tych DJ’ów, dla których granie to nie tylko sposób na spędzanie wolnego czasu – dla niego to przede wszystkim ogromna pasja. Jego muzyka przepełniona jest dużą ilością pianina oraz vocalu, a niezwykle pozytywne i klimatyczne sety to mieszanka tego, co czuje najbardziej: funky, deep i progressive house.

Peter Drum
(MSM DJ’s Collective)

Swoja przygodę z muzyka rozpoczął w 1999 r. jako Dj szkolnego Radio Węzła. Z czasem rozwijając swoje zainteresowania, pasja zaprowadziła go za profesjonalna konsoletę. Jego twórczość obraca się wokół housowych brzmień. W jego setach usłyszeć można  szeroko rozumiane pojecie tego gatunku, poczynając od lekkich housowych bitów przez elektryczne, aż po progresywne brzmienia z momentami Dutch house’u. Inspiracje czerpie z nowych produkcji jak i coverów starych utworów.

Igor Warzocha
Igor w zasadzie nie jest DJ-em i nigdy się za takowego nie uważał. Sam o sobie pisze „muzyk, pseudodziennikarz, ogarniacz tematu” i te cztery słowa określają chyba najlepiej to, co robi. Jego pasją jest wypuszczanie z komputera alternatywno-elektronicznych dźwięków, co uskutecznia w chwilach wolnych od ironicznego prześmiewania świata. Na co dzień zapełnia treścią portal FTB, od czasu do czasu popuszcza kawałki w klubach, pobrzdęka co nieco klawiszami, a nawet rzuci kilka słów na antenie poznańskiego oddziału radia Planeta, podczas współprowadzonej z Marcinem Żyskim audycji Euphoria.  


http://www.destructive-synthesis.com


Jerry Deff
Od najmłodszych lat zakręcony na punkcie muzyki. Na mazowieckiej scenie klubowej od 2003 roku. 2007 to przeprowadzka i regularne występy w stolicy. W 2009 roku wygrywa najsilniej obsadzony konkurs DJ’ski w Polskiej historii – rywalizację na najlepszego DJ’a Projektu Plaża telewizji TVN, zostawiając za plecami prawie 160 muzyków z całego kraju.  Styl jego grania charakteryzuje duża ekspresja w podejściu do muzyki i przede wszystkim ludzi. Gra bardzo szeroko pojętą muzykę house – od łagodnych dźwięków sexy / funky / vocal, po głębsze i bardziej wyszukane brzmienia progressive / tech.http://www.myspace.com/djjerrydeffStatic Skies
Polski duet, który powoli zaczyna podbijać trance’owy rynek, autorskimi produkcjami.  Dwie indywidualności: jeden z nich ma na swoim koncie kilkanaście wydanych tracków w takich labelach jak: Vandit, Infrasonic. Drugi natomiast ma za sobą liczne występy za konsoletami całej polski. Był uczestnikiem takich eventów jak: Sensation 2009, Tiesto Club Show, Global Gathering Polska 2008/2009.W chwili obecnej Static skies czeka za wydaniem swoich dwoch autorskich kawałków i dwóch rmx’ówdla Abora Recordings.


Grass
Dobrze znany w klubach w całej Polsce dzięki swojej długoletniej karierze, której początek miał miejsce w 1996 roku. Jego styl muzyczny to głównie house, tech-house, detroit electro, a także wszelkie radosne odmiany z Ibizy. Motto życiowe jako Dj´a: „stary człowiek i jeszcze może”, a także „wasz uśmiech jest moim uśmiechem a wasza radość moją radością” . Uwielbia czuć energię płynącą z muzyki zmuszajacą nawet najbardziej zmęczonego człowieka do uniesienia rak w górę ale jeszcze większą siłę daje mu radosna energia czerpana z widoku zadowolonych twarzy klubowiczów.


Funk DesignersFunk Designers tworzy dwóch młodych utalentowanych Dj, Damian Moszyk i Robert Świtalski. Posiadają wyjątkowe zamiłowanie do muzyki House i jej pod gatunków. To właśnie miłość do house-u zapoczątkowała ich przyjaźń. Dziś stojąc u swego boku chcą dzielić się z ludźmi tą miłością i tymi brzmieniami, które każdego dnia wypełniają ich dzień. Chłopacy z nieugaszonym zapałem, ambicjami chcą zmienić Polską kulturę klubową.

Dawid BillerRozwijający się w potężnym tempie artysta, którego już teraz widzą na swoich imprezach najlepsze Polskie kluby. Niesamowita energia, pozytywne nastawienie oraz świetne wyczucie gustu Klubowiczy sprawia że jego progresywno-trance’owe występy są niesamowitym wydarzeniem w każdym miejscu.


Więcej informacji:BILETY standard w cenie 110 zł dostępne na:
Bilety VIP dostępne będą od przyszłego tygodnia.


Bilety do kupienia również w stałych punktach sprzedaży:  • RockLongLuck: ul. Półwiejska 20, Poznań
  • Centrum Informacji Miejskiej: ul. Ratajczaka 44, Poznań

UWAGA!
Wkrótce zakończy się sprzedaż 2 puli biletów. 3 pula będzie dostępna w wyższej cenie! 

 
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →