News

’X-Demon to dla mnie wzór housowego miejsca’ – Neevald zaprasza na urodziny FTB

Piotr Niwald, czyli człowiek-planeta, w zeszłym roku wylądował w rankingu FTB na drugim miejscu, ale dopiero ostatnie dwanaście miesięcy uznać możemy za prawdziwy skok jakościowo-popularnościowy w jego karierze.

Po wielu latach w Polsce, Neevald doceniony został również za granicą i jako jeden z nielicznych naszych krajowych DJ-ów dostąpił zaszczytu zagrania w klubach Białej Wyspy – Ibizy. Jak wydarzenia odzwierciedli plebiscyt klubowiczów FTB? Przekonajcie się osobiście już w sobotę. Zapraszamy!

Co jest szczególnego w urodzinowej imprezie FTB?

Chyba wszystko. Ilość polskich DJ-ów w jednym miejscu tego samego wieczoru. Nie tylko tych którzy sa z pierwszej dychy, ale także tych którzy lubią muzykę klubową, grają i utożsamiają się z DJ-ingiem w Polsce. Koledzy kolegów, przyjaciele przyjaciół. Ludzie którzy w tym dość słabym imprezowo okresie mogą sobie pozwolić przyjechać i bawić się w wyśmienitym gronie i posłuchać, podpatrzeć kolegów po fachu, których widzą tylko na plakatach lub spotykają się na imprezach z nimi jako rezydenci. Ta sobota to także chyba najważniejsza ekipa ludzi którzy cały rok bywają w klubach, jeżdżą na eventy, a tu zjednani w miłości do zabawy i muzyki klubowej spotykają się w jednym miejscu, żeby świętować kolejne urodziny swojego ulubionego wortalu, ale także żeby przebić „piątkę” ze „swoimi” DJ-ami. No i na tej imprezie nie spotkamy raczej przypadkowych tancerzy proszących o dance’owe i popowe hity z telewizji, tylko publikę, która wie po co przyjechała na imprezę.

A kim byśmy byli bez publiki i energii ludzi oddawanej na imprezach. To oni powodują, że chce się grać, rozwijać, starać, żyć ! Na tej imprezie można też zobaczyć jak wyglądają ludzie którzy cały rok siedzą przy kompie i klepią artukuły, klikają na forach… Wyjątkowa i szczególna rodzinna atmosfera i przyjazna zabawa, sielanka.

Jakieś wspomnienia z zeszłego roku?

Zaskoczenie ! Miłym wyróżnieniem mojej pracy było to, że po raz kolejny mogłem pojawić się wśród pierwszej dziesiątki najpopularniejszych DJ-ów w kraju. A to, że dano mi czekac do samego końca, było wyjątkowym przeżyciem. Szczególnie kiedy stałem tylko z Nitrousem i czekałem na rozstrzygnięcie samego szczytu. Mega pozytywne zaskoczenie za które, tym wszystkim dzięki którym to się stało, dziękuję za wsparcie!

Jak byś zaprosił tych wszystkich, którzy jeszcze nie są pewni czy przyjechać? Co ich tam powinno przyciągnąć?

Nie ma takiej drugiej imprezy w roku, nie ma tylu ziomków jednej nocy. Nie ma tak pięknego klubu w Wielkopolsce jak Demon. W sumie to chyba nie trzeba nakręcać ludzi żeby przyjechali, jak ktoś kocha dobrą muzę i szanuje polskich DJ-ów powinien się pojawić.

A jak uważa się za znawcę i wypina się na wszystko, bo komercja bo tamto sramto, to niech odpali sobie komputer i przy nim zostanie. Wiadomo, niektórzy z różnych przyczyn nie pojawią się w Demonie. Zdrowie, praca, kasa itd. itp. ..Ale wiadomo, że będą z nami sercem, będą myśleć i wspierać nas duchowo w ten wyjątkowy wieczór.

Słyszałeś coś o klubie X-Demon?

Nie coś Ty, a co to? Statek kosmiczny? Jasne! Piękna, klubowa miejscówka na mapie Wielkopolski. Świetnie zadbany i prowadzony klub. Może to ta niemiecka precyzja.

Ale też bardzo dobrze muzycznie zadbani ludzie. Typowo housowy główny dancefloor zawodowo ukształtowany przez super DJ-ów i przyjaciół – Louiego i Trecka. 

Bywam tam często i X-Demon to dla mnie wzór housowego miejsca, dlatego nie ukrywam meeega się cieszę, że to ten klub. Czuję się tu jak w domu. Zresztą Leszno to super miasto, mega duża ilość słuchaczy Planety Poznań. Ideał 🙂

Jak zagrasz?

Housowo hehehe – a tak naprawdę będzie mocno po hiszpańsku. To mój wyjątkowy, hiszpański rok. Kolejne piękne wakacje na Ibizie i spełnienie DJ-skich marzeń, sety na Ibizie. Sety dla pełnego klubu i druga wizyta we wrześniu. To będą moje trzydziestominutowe, balearyczne wspomnienia. To co już grałem sporo razy, ale też nie zabraknie czegoś pachnącego Formenterą 🙂 

Arrrrrrribaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →