News

DJ Neevald w radiu na Ibizie!Piotr Niwald, znany i lubiany prezenter poznańskiego oddziału radia Planeta, rusza z nową audycją „La Noche Del Eivissa”. Sądzicie, że to nic takiego? Nie każdy ma możliwość nadawania swoich setów w jednej z dwóch rozgłośni FM na Ibizie!


Ibizasonica to radio zarówno internetowe, jak i „prawdziwe”, nadające fale w eter Białej Wyspy. Sporo tam klimatów chilloutowych i lounge’owych, wieczorami natomiast posłucać możemy audycji z pełną pompą.Neevald zagości tam raz w miesiącu, we wszystkie trzecie czwartki, przez dwie godziny – od 21. do 23. Od następnego miesiąca będa umieszczane godzinne guestmixy DJ-ów, z którymi tworzy projekt: Bartes, Malvee i Sebastian Oscilla. Co ma do powiedzenia sam główny prowadzący? Wydaje się zaskoczony!

„Kiedyś to nie było nawet w mojej głowie, nawet mi się to nie śniło, że mój set będzie grany na Ibizie, lub audycja będzie emitowana w Hiszpanii. Fantastyczna sprawa i mega radość! To jakby spełnienie tej drugiej, głębszej miłości. Obok funky, piano i wesołych brzmień muzyki house, po wizycie na Białej Wyspie zakochałem się do bólu w balearycznym klimacie. Zawsze te hiszpańskie momenty u mnie były jako elementy i przeszkadzajki, jednak dopiero po wizytach na Ibizie zawładnęło to mna doszczętnie… Jak zawładnęło? Słychac to w tym secie: od płynących deep’ów do cięższych tribalowych dzwięków i tego groooooooooooooove, który mną kręci codziennie. To moja Eivissa! Miłego nurkowania w hiszpańskich rejonach!”
Podobno osoby pracujące w radiu, gdy posłuchały seta, który podesłał im DJ Neevald, odpowiedziały jednym, krótkim słowem: „wow”.


Zapraszamy już dziś! Przekonajcie się sami, jak brzmi nowy, Ibizowy styl Neevalda!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →