News
Martin Garrix i Afrojack wspólnie po latach? Collab marzeń może dojść do skutku

Martin Garrix i Afrojack wspólnie po latach? Collab marzeń może dojść do skutku

Dużo się ostatnio mówi o potencjalnym collabie Martina Garrixa z Afrojackiem. Nie bez powodu, jest wiele przesłanek świadczących o tym, że producenci znów wspólnie usiądą do pracy

Collab wart miliony

Scena muzyki elektronicznej ma wiele sztandarowych utworów. Nic w tym dziwnego, na przestrzeni lat powstało w końcu wiele świetnych utworów. Jednym z najpopularniejszych elektronicznych kawałków z pewnością jest Turn Up The Speakers Martina Garrixa i Afrojacka.

Utwór będący kwintesencją bigroom house’u ze złotej ery EDM wielokrotnie gościł na największych światowych scenach. Sam kawałek powoli dobiega do 400 milionów odsłon na platformie YouTube. I chociaż może wydać się to dziwne, jest to jedyna oficjalna wspólna premiera obu DJ-ów.

W ostatnim czasie temat nowej produkcji artystów znów wrócił na usta fanów. W końcu można znaleźć w mediach społecznościowych sensowne argumenty świadczące o tym, że coś faktycznie jest na rzeczy.

Przeczytaj też: Martin Garrix zremiksował numer gwiazdy FEST Festival 2023

Same pogłoski jeszcze bardziej podsycił ostatnio Afrojack. Holenderski producent za pomocą swojego Twittera zamieścił bowiem wspólne zdjęcie z Martinem, przedstawiające obu artystów w muzycznym studio.

Zaledwie dzień później Afrojack dodał tweeta, w którym mówi, że „był dziś w studiu z kilkoma wspaniałymi ludźmi”, oraz że „nowa muzyka nadejdzie wkrótce”. I chociaż nie można brać za pewnik, że twórca mówił właśnie o collabie z Martinem, fani zdali się szybko połączyć kropki.

Należy zatem mieć oczy i uszy szeroko otwarte, gdyż za horyzontem być może czeka collab, na który wielu z utęsknieniem czeka. Pora znów podkręcić głośniki? By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku.
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →