Eventpromo News

Bez kompromisów na sam szczyt. Pendulum wracają do Polski

Przez ponad 20 lat kariery udowodnili, podobnie jak choćby The Prodigy czy The Chemical Brothers, że bezkompromisowość jest kluczem do sukcesu, nawet tego komercyjnego. Jeżeli nawet porywasz się na coś karkołomnego, ale masz na to własny pomysł i konsekwentnie dążysz do jego realizacji, to w końcu musi to spotkać się z należytym przyjęciem. Ich dorobek jest tego najlepszym dowodem, a mówimy o zespole, który w swojej twórczości łączy elektronikę, na czele z drum’n’bassem, z elementami rocka czy nawet hardcore’u. Pendulum to światowy fenomen, który nieustannie fascynuje zarówno tych długoletnich, jak i nowych fanów. Już niebawem będziemy mogli przekonać się o tym po raz kolejny, w czasie nadchodzącej wizyty w Polsce!

Pendulum – sukces bez kompromisów

Debiutujący na początku lat 00. Australijczycy byli powiewem świeżości na tyle mocnym, że niektórzy nie dali mu rady. Zespół, który sukcesywnie rozbudowywał swoje brzmienie składające się z elementów drum’n’bassu, breakbeatu i rocka, następnie również hardcore’u, techno czy house’u, miał gdzieś to, co dzieje się na scenie oraz jakie są aktualnie trendy czy oczekiwania. Pendulum kroczyli własną drogą, niekiedy szalenie krętą. Niezależnie od tego, jak ewoluowało brzmienie grupy, jak zmieniał się jej skład i z jaką intensywnością członkowie pracowali ze sobą, grono fanów stale się powiększało. Nic dziwnego. Pendulum nie tylko znaleźli własną niszę – oni tę niszę stworzyli i zaprosili do nich entuzjastów skrajnie różnych brzmień, pokazując im, że nic nie stoi na przeszkodzie, by mieszać ze sobą gatunki i nadal tworzyć pełne charakteru utwory.

Pendulum – fot. https://www.facebook.com/pendulum

Pendulum wracają do Polski

W krótkim okresie od debiutu, kariera Pendulum nabrała zawrotnego tempa, a formacja zaczęła występować na całym świecie, w tym również w Polsce. Australijczycy uwielbiają wracać do kraju nad Wisłą, gdzie za każdym razem czeka na nich ogromne grono wiernych fanów. Można być pewnym, że wielu z nich pojawi się podczas najbliższego występu. Pendulum wracają do Polski by już w te wakacje zagrać w Warszawie, a dokładniej w stołecznym klubie Progresja.

Pendulum – fot. https://www.facebook.com/pendulum

Wydarzenie odbędzie się 9 sierpnia i przybierze formę DJ setu. Prócz głównych bohaterów wieczoru, zobaczymy i usłyszymy plejadę znakomitych polskich didżejów i didżejek, które doskonale znają się na muzyce basowej – razem z Pendulum wystąpią Bambi Uzi, GiNEE oraz Simba.

Pendulum DJ-Set | Liquicity Festival 2023

Pendulum w Polsce – bilety

Bilety na to wydarzenie znajdziecie na Biletomat.pl.
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →