News

W poszukiwaniu mocnego basu. Jak wybrać odpowiedni głośnik bluetooth?

Rozpoczynające się lato oznacza przede wszystkim jedno - więcej czasu spędzanego na zewnątrz. Wszędzie, gdzie zamierzacie być - na tarasie, w ogródku, na działce, wycieczce, plenerowej imprezie czy podczas wypadku za miasto - niech towarzyszy Wam ulubiona muzyka. By sprawiała Wam maksimum radości, odtwarzajcie ją tak, jak na to zasługuje - za pomocą najlepszego sprzętu audio, co w tym wypadku oznacza wysokiej klasy przenośny głośnik bluetooth. Jak wybrać ten właściwy? Pomożemy Wam w dokonaniu trafnej decyzji!

Zgodnie z tym, co mogliście przeczytać we wstępie, letni okres roku jest jednoznaczny z tym, że spędzamy więcej czasu na zewnątrz. Nie musimy rezygnować przy tym ze słuchania ulubionej muzyki. Na szczęście dziś nie wymaga to od każdorazowego dźwigania boomboxa czy wieży stereo i ciągnących się za nimi kabli oraz poszukiwania źródła zasilania, co było największą bolączką.

Bezprzewodowy, czyli komfortowy

Współczesna technologia cechuje się przede wszystkim jednym – komfortem jej użytkowania. Bezprzewodowe urządzenia posiądające wewnętrzną baterię pozwalają na to, by cieszyć się muzyką zawsze i wszędzie. Coraz dłuższy czas pracy, coraz lepsza jakość dźwięku oraz coraz więcej funkcji – dostępne dziś na rynku głośniki bluetooth oferują szereg rozwiązań, które zadowolą nawet najbardziej wybrednych melomanów. Najważniejsze jest to, by znaleźć coś, co odpowiada naszym osobistym preferencjom.

Co z tym basem?

Nie da się ukryć, że na obecnej scenie muzycznej prym wiodą hip-hop i elektronika, stąd nic dziwnego, że szukając odpowiedniego głośnika wielu użytkowników zwraca uwagę na jakość brzmienia niskich tonów. Bas jest szalenie istotnym elementem wspomnianych wyżej gatunków, a gdy dodamy do tego odtwarzanie muzyki na zewnątrz, czyli w warunkach, w których dźwięk rozchodzi się w otwartej przestrzeni, wówczas nie ma miejsca na ustępstwa. Chcemy być brzmienie było mocne, wyraziste i dynamiczne, co w przypadku wielu dostępnych na rynku głośników nie jest sprawą oczywistą.

SONY ULT FIELD 7 – Materiały producenta

SONY prezentuje ULT POWER SOUND

Z pomocą przychodzi SONY i flagowy głośnik z serii ULT POWER SOUNDULT FIELD 7. Tryb ULT1 zapewnia głębszy bas o niższej częstotliwości, a ULT2 pozwala doświadczyć mocnego, dynamicznego basu. Na tym nie kończy się lista atutów w zakresie brzmienia. Dzięki optymalizacji pola dźwiękowego, ULT FIELD 7 wykrywa hałasy i automatycznie zmienia ustawienia dźwięku tak, by zapewnić najlepszy odbiór muzyki nawet w największym gwarze. A skoro o gwarze mowa – dla fanów śpiewania, głośnik pozwala na podłączenie mikrofonu oraz regulację echa i tonacji. Może również pełnić funkcję wzmacniacza gitarowego. Aby przyjemność była jeszcze większa, ULT FIELD 7 wytwarza delikatne oświetlenie otoczenia, doskonałe na imprezy i nie tylko.

SONY ULT FIELD 7 – Materiały producenta

ULT FIELD 7 podkręca bas

Wróćmy jednak do kwestii komfortu. W tym aspekcie ULT FIELD 7 również ma się czym pochwalić. 30 godzin pracy na akumulatorze oznacza możliwość organizowania długich imprez w dowolnym miejscu. Dzięki funkcji szybkiego ładowania już po 10 minutach ładowania będzie można słuchać muzyki przez 3 godziny. Nie ma też przeszkód, by bawić się na powietrzu – urządzenie jest chronione przed wodą i pyłem na poziomie IP675, a dzięki odporności na działanie wody morskiej głośnik może grać nawet na plaży. Dla wygodniejszego transportu, ULT FIELD 7 wyposażono w dwa wygodne uchwyty, a ponadto urządzenie można ustawić poziomo lub pionowo.

SONY ULT FIELD 7 – Materiały producenta

ULT FIELD 7 znakomicie sprawdzi się do odtwarzania muzyki w kameralnych warunkach i podczas wypoczynku. Jeśli jednak pragniemy zorganizować imprezę z prawdziwego zdarzenia, wówczas otrzymujemy funkcjonalność, o której możemy pomarzyć w przypadku innych tego typu urządzeń. Dzięki Party Connect, możemy połączyć z ULT FIELD 7 nawet do 100 zgodnych głośników i jednocześnie zsynchronizować muzykę oraz oświetlenie.

Co oferuje seria ULT POWER SOUND?

Zgodnie z tym, o czym mogliście przeczytać wcześniej, przy wyborze urządzenia, za pomocą którego chcemy odtwarzać muzykę poza domem, najważniejsze pozostają nasze oczekiwania. Dlatego SONY w ramach serii ULT POWER SOUND proponuje również ULT TOWER 10, potężny głośnik o koncertowym potencjale, który pozwala na odtwarzanie muzyki i emisję oświetlenia w trybie 360°, słuchawki ULT WEAR zaprojektowane w trosce o największą wygodę i moc dźwięku oraz ULT FIELD 1, kompaktowy, odporny na zachlapanie i pył głośnik dostępny w wielu wariantach kolorystycznych i umożliwiający pracę do 12 godzin na jednym akumulatorze.


Materiał powstał we współpracy z firmą SONY.
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →