News

Axwell udostępnił fanom wyczekiwane ID. Które tym razem?

Jak widać, jeśli czekasz na premierę ID od Swedish House Mafii czy któregoś z jej członków to wystarczy po prostu poprosić. Axwell za pośrednictwem Discorda udostępnił kolejną niewydaną produkcję w wersji oficjalnej. Jest to już trzeci tego typu przypadek po festiwalowej wersji It Gets Better i Underneath It All. Jaki numer Szwed zleakował tym razem? Sprawdźcie sami!

Axwell wybawcą oczekujących?

Na samym początku trzeba przyznać, że Axwell to naprawdę barwna postać w świecie muzyki elektronicznej. Szwedzki producent ot tak wysłał już trzecią produkcję typu ID swoim fanom. Pierwszym taki zabiegiem było udostępnienie przez niego wersji It Gets Better, która wcześniej wszyscy uznawali za oficjalną. Po jakimś czasie od premiery oryginału Axel podzielił się z nami tzw. Stockholm Version, która ukazywała bardziej festiwalowe brzmienia!

Następnym okazało się być Underneath It All, które zdaniem wielu miało ukazać się jeszcze w ramach premiery albumu Paradise Again. Niestety tak się stało, lecz po krótszym czasie Axwell znowu wyciągnął pomocną rękę do swoich fanów i udostępnił im kolejną produkcję. Wygląda na to, że Szwed dopiero się rozkręca, bo wczoraj oddał słuchaczom kolejne ID. Tym razem jest to track, który od wielu znajdował się na YouTube czy Soundcloud.

Przeczytaj również: Anyma wydał remiks dla Swedish House Mafii i Freda again..

Może to brzmieć zabawnie, ale Axwell sam sobie jest labelem. To już trzecia produkcja z jego udziałem zaprezentowana w ten sposób. Track, o którym mowa to numer z czasów kiedy na EDM-owej scenie rządził duet Axwell /\ Ingrosso, a ów numer był intrem do jego setów. Tak jest, Behold po wielu latach w końcu ujrzało światło dzienne. Wydaje się to być abstrakcyjne z uwagi na to, że jakiś czas temu pisałem o właśnie tym utworze jako wyczekiwanym ID.

Czy Axwell przeczytał mój artykuł? Szczerze w to wątpię, lecz jeśli fani Szweda są w potrzebie, to właśnie teraz po raz kolejny dał argument, żeby na nim polegać. Behold w oficjalnej wersji brzmi dokładnie tak jak sobie wyobrażałem. Pierwszy drop jest tajemniczy, a drugi raczy nas flagowymi brzmieniami duetu Axwell /\ Ingrosso sprzed kilku lat. Dziwi jednak to, że mówimy tutaj o solowej produkcji, do której Sebastian nie został dopisany. Jak myślicie? Czy następnym leakiem od Axela będzie Finally od Swedish House Mafii z Alicią Keys? Pomarzyć można…

Tak brzmi Behold po kilku latach od oficjalnego teasera!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →