News

Vintage Culture wystąpi dziewięć razy w Europie! Kiedy koncert w Polsce?

Oprócz ogłaszania line-upów festiwali przyszedł czas na ujawnianie przez niektórych DJ-ów swoich tras koncertowych. Do tego grona dołączył Vintage Culture, który już niedługo pojawi się w Europie. Gdzie będzie można posłuchać go na żywo i kiedy odbędzie się jego występ w Polsce? Przekonajcie się sami!

Vintage Culture na podbój Europy!

Ten brazylijski producent to nadal jeden z najbardziej rozchwytywanych DJ-ów na świecie. Swoją popularność zdobył głównie grając w wielu znanych klubach Ameryki Południowej, jednak jego muzyka dotarła praktycznie do każdego zakątka świata. Jednym z krajów, w którym Lukas nigdy nie był jest Polska. Czy w przypadku jego nadchodzącej trasy koncertowej się to zmieni? Jak wyglądają jego plany na najbliższe trzy miesiące?

W związku z World Tour 2023 zagrali na kilku kontynentach. Nie będzie to jednak tylko i wyłącznie Ameryka Południowa czy Europa, ale również Azja czy Ameryka Północna. Wśród europejski miast, które w najbliższym czasie odwiedzi Vintage Culture są np. Lizbona, Londyn, Madryt, Amsterdam czy górska miejscowość Alpe d’Huez. Brazylijczyk pojawi się tam z uwagi na uczestnictwo w festiwalu Tomorrowland Winter 2023!

Przeczytaj również: Anyma wydał remiks dla Swedish House Mafii i Freda again..

Na ten moment nie wiadomo jednak kiedy Vintage Culture pojawi się na terenie Polski. W naszym kraju pojawia się wiele głosów, jakoby to właśnie on pasowałby do line-upów jednej z większych EDM-owych imprez. Czy Lukas kiedykolwiek stanie się częścią takiego festiwalu jak Sunrise czy Audioriver? Tego nie wiemy, jednak zdajemy sobie sprawę z tego, że brazylijska gwiazda muzyki house jest naprawdę pożądana nie tylko u nas, ale wszędzie!

Nic dziwnego, że w jego planach znajdują się takie miasta jak Miami, Rio de Janeiro, Tokio, Las Vegas czy nawet Wiedeń! Stolica Austrii będzie najbliższym miejscem dla nas, żeby obejrzeć występ Vintage Culture. Odbędzie się on w klubie o nazwie O, gdzie grały już takie osobistości jak Deborah De Luca czy Fatboy Slim! Jak widać, Lukas powoli zbliża się do Polski, ale myślę, że na jego występ w naszym kraju będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Tak prezentuje się najbliższa trasa koncertowa Vintage Culture!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →