News

Anyma wydał remiks dla Swedish House Mafii i Freda again..

Już dzisiaj na wszystkich platformach streamingowych pojawiły się dwie nowe odsłony numeru autorstwa Freda again.., Swedish House Mafii i Future'a! Stworzeniem ich zajęli się Austin Millz oraz Anyma, który od pewnego czasu podbija scenę muzyki elektronicznej. Jak prezentuje się jego remiks do jednego z najbardziej rozpoznawalnych EDM-owych utworów ostatnich miesięcy? Sprawdźmy to!

Anyma utrzymuje dobrą formę

Pewnie wielu z Was już o tym doskonale wie, ale Anyma to 1/2 włoskiego duetu Tale of Us. Matteo Milleri zaczął pracować pod tym aliasem w 2015 roku. Do pewnego momentu skupiał się na projektach wokół zespołu, jednak w połowie 2021 alter-ego Włocha wróciło do żywych z prawdziwymi game-changerami. Właśnie wtedy zaprezentował on Sentient EP, które stało się początkiem dla takich wydań jak Consciousness!

Właśnie ten numer okazał się być jednym z najlepiej przyjętych elektronicznych tracków w 2022 roku! Jego zremiksowaniem zajęli się m.in. Eric Prydz czy Headhunterz, a sam utwór otrzymał support od takich gwiazd jak Oliver Heldens, Markus Schulz czy duet Aly & Fila. Jednym z najnowszych wydań Matteo jest kolejny track z Chrisem Avantgarde, tym razem o tytule Eternity! Jednak nie o tej produkcji chcielibyśmy teraz porozmawiać!

Przeczytaj również: To nie koniec remake’ów! Nową wersję hitowego utworu zaprezentowali Dubdogz

Mimo, że wyżej wspomniana premiera sprzed kilku dni jest naprawdę niesamowitym kawałkiem, to teraz chcielibyśmy porozmawiać o projekcie Matteo dla Freda again.. i SHM. Anyma w swoim najnowszym dziele uwzględnił sample z jego poprzednich tracków. Bardzo dobrze, bo nie ma tutaj mowy o celowym kombinowaniu. W rezultacie tego otrzymuje solidny remiks elektronicznego przeboju z 2022, który przywdział kolejną elegancką szatę.

Jeżeli zastanawialiście się jak powinien brzmieć numer Turn On The Lights again.. w klimatach Afterlife to właśnie dzisiaj poznaliście odpowiedź! Anyma spisał się wyśmienicie, a jeszcze przed premierą remiks promowali Vintage Culture, CamelPhat, David Guetta czy duet ARTBAT. Zaryzykuje stwierdzenie, że na tą chwilę jest to jeden z najlepszych, jak nie najlepszy remiks właśnie tego utworu!

Tak prezentuje się Turn On The Lights again.. od Anymy!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →