Artykuł
List do Świętego Mikołaja - oto najlepsze prezenty dla fana EDM

List do Świętego Mikołaja – oto najlepsze prezenty dla fana EDM

Drogi Święty Mikołaju, w tym roku chciałbym cię prosić o... no właśnie, o co? Oto nasze propozycje prezentowe dla fana muzyki elektronicznej.

Ach, ten grudzień…

No i jest. Grudzień nieśmiało postawił swoje pierwsze kroki na kalendarzowej mapie tego roku. Wraz z nim nadciągnęły przymrozki. Można zaobserwować na ulicach nieustanną walkę z myślami u innych – czy ubrać się lżej i atrakcyjniej, czy może jednak zapomnieć o wyglądzie i wyciągnąć z szafy najcieplejsze ciuchy.

Nie żeby ten mróz był jakiś niesamowicie uciążliwy. W końcu grudzień jest dość magicznym miesiącem. Nawet jeżeli wszędzie miałoby być zimno i mokro, to stajemy się jacyś pogodniejsi i życzliwsi, co sprawia, że odczuwalna temperatura wcale nie jest taka straszna.

Jak co roku znów wszystko zatoczy koło. Święty Mikołaj przetka kilka kominów, miasta zabłysną kolorami dekoracji świątecznych, Mariah Carey zarobi kolejne kilka milionów z tantiem za przebojowe All I Want for Christmas Is You, a sprytny Kevin znów udaremni rabunek.

Przeczytaj także: Pięciu DJ-ów, których chcielibyśmy zobaczyć w Polsce w 2023 roku

Każdy zapewne już wyczekuje świąt, spotkań ze znajomymi i rodziną. Miejmy nadzieję, że w tym czasie nawet śnieg będzie na tyle gościnny, że zaszyci nas swoją obecnością. Tradycją już jest, że w czasie świąt wymieniamy się podarkami.

Nie chodzi tutaj wyłącznie o prezenty materialne. Upominki mają być bardziej gestem pokazującym pamięć i chęć sprawienia komuś przyjemności. Zawsze się uśmiechamy, dostając prezenty świąteczne. Wielu pewnie przyzna jednak, że czasami ten uśmiech bywa nieco wymuszony.

Co roku przed świętami sklepy oblegają tłumy pragnące znaleźć wyjątkowe prezenty na ostatnią chwilę. Nie ukrywajmy, że nie zawsze jest to proste zadanie. Dlaczego zatem nie pomyśleć o tym zawczasu?

Właśnie dlatego proponujemy wam naszą świąteczną listę zakupów. Nie bylibyśmy jednak sobą, gdybyśmy nie skupili się głównie na fanach muzyki elektronicznej. No to zaczynajmy!

Santa Claus Is Coming To Town (Official Dance Remix)

Gwiazdkowa lista zakupów: zatyczki do uszu

Obecnie coraz częściej mówi się o ochronie uszu na koncertach. To, że muzycy chronią swój słuch, stało się już niemal normą. Coraz częstsze staje się to jednak również u ludzi bawiących się przed sceną.

Piszczenie w uszach po koncertach wcale nie musi być normą, tym bardziej że po pewnym czasie to piszczenie może nie ustępować. Dlatego też warto zaopatrzyć się koncertowe zatyczki do uszu. Ta dziedzina branży szybko się rozwija, więc już teraz dostępnych jest wiele wariantów w różnych cenach.

Zobacz też: Martin Garrix otwiera akademię muzyczną! Dla wybranych 3-dniowa sesja w studiu STMPD RCRDS

Gwiazdkowa lista zakupów: muzyka po staremu

Lubimy słuchać muzyki „po staremu”. Winyl ma w sobie pewną magiczną cząstkę, którą ciężko usłyszeć przez serwisy streamingowe. Mimo to nie będziemy dzisiaj o winylu rozmawiać. Po cichu bowiem dzieje się inny całkiem ciekawy powrót.

Z emerytury bowiem powraca szał na kasety magnetofonowe. Ciężko powiedzieć, czemu ludzie tak bardzo kochają metry poplątanej taśmy czy śmieszną jakość dźwięku. Pewnie dlatego, że słuchanie muzyki z kaset wielu osobom może przypominać młodość.

Dlatego też od kilku lat możemy obserwować wzrost sprzedaży kaset magnetofonowych. W ostatnim czasie również w takiej formie swoje albumy wypuścili chociażby Taylor Swift, Billy Eilish, Lady Gaga, Maren Morris czy The Weeknd. Można się spodziewać, że ten trend również przejdzie do świata EDM. Jeżeli ktoś zatem nastawia się pozytywnie do tej wersji słuchania muzyki, warto zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt, póki ceny walkmanów i boomboxów nie poszybowały jeszcze wysoko w górę.

Gwiazdkowa lista zakupów: subskrypcja

I kiedy poprzednia propozycja z listy odnosił się do starodawnego stylu słuchania muzyki, to o kolejnym zdecydowanie nie można tego powiedzieć. Mowa bowiem o serwisach streamingowych. Pozwalają one nam na co dzień wynieść muzykę poza mury naszego mieszkania, zachowując przy tym komfort.

Serwisy streamingowe są najpopularniejszą opcją wybieraną przy słuchaniu muzyki. Większość z nich jest jednak płatna lub mocno ograniczona w wersji darmowej. Przez to wiele osób miesięcznie decyduje się na wykupienie subskrypcji.

Taką subskrypcję można również podarować w formie karty podarunkowej. Jest to o tyle bezpieczna propozycja, że niemal każdy używa teraz platform streamingowych, więc jedynym zadaniem by prezent był trafiony, zostaje dowiedzenie się, której z nich używa nasz adresat.

Sprawdź również: Remiks to dużo powiedziane. Posłuchaj TARAKA Gordo w wersji Tiësto

Gwiazdkowa lista zakupów: voucher na koncert

Ostatnia propozycja jest dość elastyczna. Mowa o koncertach. Chyba każdy fan muzyki elektronicznej marzy, by pojawić się kiedyś na występie swojego ulubionego artysty. Ciężko jest jednak kupić komuś bilet, nie wiedząc, na czyj koncert dana osoba liczy.

Całe szczęście można zakupić odpowiednie vouchery. Jest to o tyle fajny pomysł, że to my decydujemy o wartości danego vouchera, a osoba, do której jest on kierowany, sama może zdecydować, na którym wydarzeniu zamierza go zrealizować. Wybrane vouchery w kwocie 50-500 zł znajdziecie na stronie Biletomat.pl. Możecie je zrealizować chociażby kupując bilety na takie imprezy jak Tranceformations, Audioriver Festival czy SnowFest Festival.

https://www.biletomat.pl/bilety/voucher-biletomat-6068/

Mosimann – Carol Of The Bells
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →