News
Martin Garrix otwiera akademię muzyczną! Dla wybranych 3-dniowa sesja w studiu STMPD RCRDS

Martin Garrix otwiera akademię muzyczną! Dla wybranych 3-dniowa sesja w studiu STMPD RCRDS

Dla wielu fanów muzyki elektronicznej Martin Garrix jest jednym z największych autorytetów. Wśród fanów znajdować się mogą prawdziwe talenty muzyczne, które być może za jakiś czas będą w blasku fleszy. Jednak nie od razu Rzym zbudowano i trzeba jakoś wejść w sfery show-biznesu. W tym właśnie momencie z pomocą przychodzi Holender, który pomoże swoim słuchaczom w drodze na szczyt. Sprawdźmy, o co chodzi!

Martin Garrix i akademia muzyczna?

Od wczoraj można zapisywać się do najnowszego projektu Martina Garrixa. Chodzi oczywiście o specjalną akademię muzyczną pod patronatem firmy JBL. Każdy może się do niej zgłosić, wystarczą tylko dane kontaktowe, dema, filmik motywacyjny, linki do profili społecznościowych oraz streamingowych. Proces rekrutacyjny trwać będzie aż do 27 stycznia 2023 roku, a dwa tygodnie później ogłoszonych zostanie 40 artystów, którzy przejdą do następnej fazy.

Przeczytaj również: Dwa słynne kluby Ibizy wspólnie rozpoczną sezon 2023 – szczegóły

Na przełomie lutego oraz marca przyszłego roku czterdziestu producentów, songwriterów czy piosenkarzy zostanie przedstawionych na social mediach projektu JBL. Przez ten czas poznamy ich dorobek muzyczny oraz historię. W dniach od 28 do 31 marca w studiu STMPD odbędą się specjalne warsztaty, które zostaną poprowadzone przez samego Martina Garrixa. Podczas nich wcześniej wspomniani artyści będą ze sobą współpracować oraz tworzyć własne, oryginalne produkcje.

Jeżeli jesteś młodym, aspirującym artystą i chcesz zaistnieć w świecie muzyki, to jest to dla Ciebie idealna okazja. Nie musisz być twórcą muzyki elektronicznej. Tutaj liczy się świeże brzmienie, określone marzenia, a przede wszystkim motywacja do osiągnięcia międzynarodowego sukcesu. Już teraz możesz zgłosić się do JBL Music Academy pod przewodnictwem Martina Garrixa! Kto wie, może to właśnie ktoś z Was okaże się kimś, na kogo czekała holenderska gwiazda EDM-u? Nie zwlekaj i dołącz do tego projektu, klikając w ten link. Rejestracja jest bardzo prosta, a poza tym nie trwa długo. Warto próbować, liczą się przede wszystkim dobre chęci!

Poznaj szczegóły dotyczące JBL Music Academy!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →