News
Znamy drugą fazę line-upu Ultra Miami 2023

Znamy drugą fazę line-upu Ultra Miami 2023

Ogłoszenia przyszłorocznego Ultra Miami w toku. Już teraz poznaliśmy drugą część artystów, którzy wystąpią na popularnym festiwalu.

Druga część line-upu Ultra Miami

No i wystartowali. W najbliższym czasie sporo będzie ogłoszeń związanych z przyszłorocznymi festiwalami. W końcu to właśnie teraz nastał czas, kiedy organizatorzy nadchodzących imprez dopinają wszystkie szczegóły.

Wiele festiwali zapewne również chce szybko przyciągnąć do siebie uczestników głośnymi nazwiskami. Wszystko dlatego, że w ostatnim czasie naprawdę sporo pojawiło się festiwali, które aspirują do ścisłej światowej czołówki.

Przez to rywalizacja między markami jest spora, co działa tylko na plus dla nas jako imprezowiczów. Już teraz naprawdę mocno zapowiada się przyszłoroczna edycja Ultra Miami. Organizatorzy już w pierwszej części line-upu ogłosili takie nazwiska jak: Armin van Buuren, Grimes, Gryffin, Hardwell, Kx5, Martin Garrix, Oliver Heldens b2b Tchami, REZZ, Subtronics, Swedish House Mafia czy Zedd.

Przeczytaj też: Tomorrowland 2023 ujawni swój line-up cyfrowym eventem z piętnastoma DJ-ami

Jeżeli ktoś myślał jednak, że najgłośniejsze nazwiska zostały rzucone na pierwszy ogień, to jest w błędzie. Już teraz bowiem światło dzienne ujrzała kontynuacja line-upu, do którego dołączono ponad setkę nowych artystów.

Trzeba przyznać, że najnowsze ogłoszenia robią wrażenie. Wśród nowo ogłoszonych DJ-ów znajdziemy między innymi: Davida Guettę, Afrojacka, Alesso, Charlotte de Witte, Tiesto, Vini Vici, Marshmello, Apashe, Dada Life czy Da Tweekaz.

Wszystko zatem wskazuje, że Ultra Music Festival odbywające się od 24 do 26 marca, będzie jedną z najsolidniejszych imprez przyszłego roku. Co ciekawe, to jeszcze nie koniec ogłoszeń ze strony UMF. Organizatorzy bowiem już teraz zapowiedzieli trzecią część line-upu. By nie przegapić innych newsów ze świata EDM, koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku.

Ultra Music Festival – line-up Phase 2
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →