News
Gordo - "TARAKA" w remiksie Tiësto

Remiks to dużo powiedziane. Posłuchaj „TARAKA” Gordo w wersji Tiësto

Ciężko to nazwać remiksem, ale z pomocą Tiesto singiel może ponownie znaleźć się w setlistach wielu DJ-ów. Jak brzmi TARAKA od Gordo w festiwalowym wydaniu?

Tiësto się nie wysilił, remiksując TARAKA

Diamante Anthony porzucając na stałe alias Carnage, musiał w jakiś sposób nadać oficjalny, muzyczny początek swojemu nowemu wcieleniu – Gordo. Granie stricte house’owych setów nie byłoby wystarczającym ruchem na zbudowanie ugruntowanej marki na rynku, dlatego pierwsze single w nowym stylu były tylko kwestią czasu.

W 2021 roku Gordo wydał trzy house’owe numery – KTM, EENIE WEENIE oraz TARAKA. Bez dwóch zdań największy sukces zdobył ostatni z wymienionych jeżeli chodzi o wsparcie kolegów z branży. TARAKA zagościła w setlistach Davida Guetty, MORTENA, Sunnery Jamesa & Ryana Marciano, Aloka, Vintage Culture i Korolovej.

Przeczytaj również: Gordo wyprodukował hymn FIFA Fan Festival Mistrzostw Świata w Katarze 2022

Jak wszyscy wiemy, Tiësto bardzo upodobał sobie dopisywanie swojego nazwiska do produkcji lub artystów, którzy aktualnie radzą sobie bardzo dobrze komercyjnie. Gordo dzięki Hombres y Mujeres z Feidem, producenckich creditsach w hymnie FIFA Fan Festival Mistrzostw Świata w Katarze 2022, trasie koncertowej po Ameryce Południowej, bookingach na całym świecie i statusie współproducenta hitowego albumu Drake’aHonestly, Nevermind, stał się idealnym celem holenderskiego producenta na wzbogacenie swojej streamingowej dyskografii przed końcem roku.

Tiësto postanowił wziąć na warsztat wspomnianą TARAKĘ, ale efekt finalny jego pracy nad dotychczas najlepszym trackiem Gordo nie zasługuje na miano remiksu. Holender dodał utworowi trochę festiwalowego poloru, zmieniając nieco perkusję na bardziej basową i trochę przyspieszając tempo dropu. Edit jest ciekawy, wart uwagi, ale do remiksu mu bardzo daleko.

Gordo – TARAKA (Tiësto Remix Edit), posłuchaj na Spotify
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →