News
Kx5, Kaskade x Deadmau5 - Avalanche

Muzycznych nowości od Kx5 ciąg dalszy. Posłuchaj „Avalanche”

Wspólny projekt Kaskade i Deadmau5 rozwija się w najlepsze. Kx5 szykując się do potężnego show zaprezentowali czwarty albumowy singiel, Avalanche. Posłuchaj!

Kx5 – albumowej rozgrzewki ciąg dalszy

Gdy na początku roku świat obiegła informacja, że Kaskade i Deadmau5 powołują do życia wspólny projekt, ich fani, w tym my, oszaleli. Obaj legendarni producenci działają ze sobą i jednocześnie się przyjaźnią już spokojnie 15 lat. Wcześniej jednak, jak przyznał Kaskade, próba stworzenia czegoś wspólnego i jednocześnie długotrwałego, była czymś niemożliwym.

Sprawdź także: Nowy numer Milkwisha w ASOT 1093! Posłuchaj „Everything” w trzech wersjach

Skończyło się na wspólnym kawałku wydanym w Ultra Records, I Remember, który po dziś dzień jest muzycznym znakiem rozpoznawalnych obu producentów. Po jego premierze musieliśmy czekać aż do roku 2022 roku aby ponownie jakiś owoc ich współpracy. Stało się nim Escape.

Kaskade, Deadmau5 – Escape (ft. Hayla)

Kx5 po raz czwarty

Na scenie obok siebie, już jako Kx5, Kaskade i Deadmau5 zadebiutowali na tegorocznym EDC Las Vegas. Później ogłoszono ich headlinerami Ultra Miami 2023. Zanim to jednak nastąpiło, producenci ogłosili jedyny w tym roku solowy występ Kx5 w Los Angeles Memorial Coliseum, gdzie swoje początki miało EDC. Wystep odbędzie się 10 grudnia i spodziewa się ponad 80-cio tysięcznej publiczności.

Przeczytaj również: Stare zdjęcia twoich ulubionych DJ-ów. Jak wyglądali 20 lat temu? [cz. 1]

Zanim jednak to nastąpi możemy delektować się już czwartym albumowym numerem duetu. Po Escape z Haylą, solowym Take Me High i Alive z The Moth & The Flame przyszedł czas na Avalanche z Jamesem Frenchem.

Kawałek zdecydowanie przypadnie do gustu fanom Afterlife i Tale Of Us! Premiera debiutanckiego albumu Kx5 w przyszłym roku.

Kx5 – Avalanche ft. James French
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →