News
Nowy numer Milkwisha w ASOT1093! Posłuchaj „Everything” w trzech wersjach

Nowy numer Milkwisha w ASOT 1093! Posłuchaj „Everything” w trzech wersjach

Od pewnego momentu polska scena EDM-owa przechodzi odrodzenie. Sikdope oraz duet DJ KUBA & NEITAN cały czas pojawiają się na Spinnin', Blinders powrócił z wydaniami do STMPD, a OVSKY jest jednym z najbardziej zaufanych postaci w Monstercat Instinct. Teraz przyszła pora na Milkwisha, którego najnowszy utwór pt. Everything znalazł się na trackliście najnowszego epizodu ASOT. To jednak nie koniec dobrych wiadomości, więc sprawdźmy, o co może chodzić!

Milkwish ponownie na włościach

Milkwish to zdecydowanie jedna z tych postaci, która za granicą narobiła naprawdę dużo szumu. Problem jednak w tym, że nie każdy bacznie obserwuje jego poczynania, a to spory błąd! Pochodzący ze Szczecina producent może pochwalić się wydaniami w takich wytwórniach jak np. Armada, Anjunabeats czy Black Hole Recordings. Jego tegoroczne wydanie pt. Careless zdobyło w serwisie YouTube prawie 250 tysięcy wyświetleń i otrzymało supporty od jednych z największych gwiazd w całej branży tj. Nicky’ego Romero, Steve’a Aokiego czy R3HABA!

Teraz jednak chcielibyśmy się skupić na najnowszym wydaniu polskiego producenta, a mianowicie Everything. Do tego numeru zaprosił on francuskiego artystę o pseudonimie Stone Van Brooken, który również nabrał sporo doświadczenia na przełomie ostatnich lat. Track ten został wydany w UV, czyli labelowi podległemu Future Sound of Egypt, którego założycielami są muzycy z duetu Aly & Fila. Mało tego, nasz rodak otrzymał wymarzony support na kilka godzin przed wydaniem owego utworu!

Przeczytaj również: Tiësto znów podbije listy przebojów? Słuchamy 10:35

Everything pojawiło się w 1093. epizodzie podcastu ASOT, w którym pojawili się włodarze – Ruben De Ronde i Armin van Buuren oraz gość specjalny – Ferry Corsten. Pewnie wielu z Was zgodzi się ze stwierdzeniem, że Milkwish prawdopodobnie był wtedy w siódmym niebie! Trzeba też dodać, że utwór ten musiał przypaść do gustu Rubenowi, ponieważ bawił się przy nim świetnie. Dzień wcześniej numer otrzymał oczywisty support od duetu Aly & Fila w najnowszym odcinku FSOE 778!

Na koniec dodam tylko, że na Spotify są dostępne trzy wersje Everything. Odsłona radiowa, extended mix oraz remiks tureckiego artysty Erdiego Irmaka! Utwór można znaleźć również na YouTubie na oficjalnym kanale wytwórni Future Sound Of Egypt. Dajcie znać, co sądzicie na temat owej produkcji pod postem dotyczącym tego artykułu na naszym facebookowym profilu- FTB.pl! Myślę, że Milkwish byłby bardzo wdzięczny za wszelakiej maści feedback!

Nowego utworu Milkwisha można słuchać w ASOT 1093!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →