News
Kaskade i deadmau5 jako Kx5 po raz trzeci. Nowy singiel już dostępny

Kaskade i deadmau5 jako Kx5 po raz trzeci. Nowy singiel już dostępny

Już teraz oficjalnie dostępny jest najnowszy singiel Kx5. Co nowego przygotowało dla nas doświadczone producenckie duo?

Kx5 z kolejną premierą

No i jest. Już teraz w sieci ukazuje się kolejny utwór od Kx5. Trzeba przyznać, że tym razem duo tworzone przez deadmau5 i Kaskade nie ociągało się z premierą nowego utworu.

W końcu po tym, jak od czasu premiery pierwszego singla Escape zespołu minęło niemal 6 miesięcy, aż usłyszeliśmy drugą produkcję, tak teraz te trzy tygodnie od premiery Take Me High zdają się tylko chwilą.

Trzeba też zaznaczyć, że Take Me High obił się bez głośnego echa w sieci. Produkcja ta bowiem nie przebiła nawet miliona odsłon na YouTube. Wiadomo jednak, że w tym projekcie nie o zasięgi chodzi. Myślę, że podstawą Kx5 jest wspólna miłość artystów do tej samej muzyki.

Przeczytaj też: Tiësto odświeżył utwór Black Eyed Peas! Czy będzie z tego hit?

Już teraz możemy to sprawdzić raz jeszcze, gdyż oficjalnej premiery doczekał się trzeci singiel zespołu – Alive. Co można powiedzieć o samej produkcji?

Zdecydowanie jest to pierwszy kawałek ze strony Kx5, który pokazuje nowsze brzmienia zespołu, a nie odświeżoną wersję tych starszych. Co prawda kawałek ma lekko niepokojący vibe, a i struktura dropu może brzmieć trochę oldschoolowo.

Brzmienia użyte w utworze zdecydowanie nadążają jednak za aktualnymi trendami w muzyce elektronicznej. Bardzo przyjemne wokale wymieszane z zabrudzonymi leadami i mnóstwem reverbu to coś, co charakteryzuje ten utwór.

Sam kawałek może się naprawdę podobać. Prezentuje on bowiem brzmienie, które co prawda nie jest nie wiadomo jak rozbudowane, ale w swojej prostocie bardzo unikalne. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej, koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku.

Kx5 – Alive
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →