News
fisher finale

Fisher prezentuje potencjalny przebój lata – „Take It Off”

Popularny australijski DJ i producent Fisher powraca z nowym, wyczekiwanym wydawnictwem, tym razem współpracując ze wschodzącą artystką Aatig.

„ID please!”

Świeżo wypuszczony kawałek Take it Off zrobił już furorę parę tygodni temu i to nie byle gdzie, bo na samym festiwalu Coachella, gdzie Fisher zagrał b2b z Chrisem Lake’m. Utwór narobił niebywałego zamieszania w mediach społecznościowych – fani artysty zalewali sieć komentarzami o tytuł utworu, a gdy się okazało, że jeszcze jest niewydany, to naciskali by w końcu wypuścił go na światło dzienne.

Fisher + Chris Lake – Live At Coachella 2023 – FULL SET

Sprawdź również: Steve Angello wystąpi na FEST Festival 2023

Funkowa linia basu i elektryzujące syntezatory płynnie łączą się ze sobą, tworząc porywającą atmosferę do tańca. Łatwo wpadająca w ucho melodia i wywrotowy wokal Aatigi dodają miksowi dodatkowego polotu, tworząc propozycję, która niemal natychmiast sprawi, że każdy tłum zacznie śpiewać. Take It Off jest kontynuacją poprzedniego wydawnictwa Fishera Yeah The Girls, które od czasu premiery we wrześniu 2022 ma już ponad 26 milionów odtworzeń na Spotify.

FISHER – Yeah The Girls (feat. MERYLL)

Biorąc pod uwagę sukces ostatniego wydawnictwa, można śmiało przewidywać, że Take It Off czeka równy, jeśli nie większy sukces. Kawałek ma wszystko, by zostać letnim hymnem. Nie mamy żadnych wątpliwości, że tego lata Fisher odpali ten numer podczas wszystkich swoich największych występów, czy to na Ibizie czy w innych słonecznych miejscach, oraz na czołowych festiwalach.

Dwa lata temu artysta gościł na chorzowskim FEST Festivalu. Jeśli utrzyma wysoką formę to możemy spodziewać się, że niebawem zobaczymy go ponownie w Polsce.

FISHER, Aatig – Take It Off

Zobacz także: Po latach Hardwell i Nicky Romero wracają do współpracy
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →