News
tiesto allegra

Kolejna współpraca Tiësto z reprezentantką popu

Maj dobiega końca, na zewnątrz słonecznie, nadchodzi lato, a więc stało się nieuniknione - Tiësto ponownie przygotował coś specjalnego dla swoich słuchaczy na upalne dni i noce. Jego nowa współpraca z popową artystką Allegrą w Round & Round ma szanse stać się przebojem lata.

Tiësto na lato

Nie jest tajemnicą, że weteran i supergwiazda sceny Tiësto nadal urzeka publiczność swoim innowacyjnym katalogiem muzycznym. Remiks utworu AllegryRound & Round od najpopularniejszego didżeja i producenta z Niderlandów, to kolejna ciekawa propozycja na lato.

Swoją drogą, to nie pierwszy raz kiedy londyńska wokalistka Allegra współpracuje z ludźmi ze światka elektronicznej muzyki tanecznej – wcześniej można było ją usłyszeć w kawałkach od R3HAB czy Majestic. Bez wątpienia wspólny numer z Niderlandczykiem wywinduje jej karierę na wyższy poziom.

Allegra & Tiësto – Round & Round

Posłuchaj też: „500” zapowiada nową EP-kę Above & Beyond

Współpraca między Tiësto i Allegrą zgromadziła dwa potężne talenty z różnych gatunków muzycznych, obiecując optymistyczne i wpadające w ucho wrażenia dla miłośników muzyki na całym świecie. Dzięki niezrównanym umiejętnościom remiksowania Tiësto i niezwykłej sprawności wokalnej Allegry, Round & Round ma szansę stać się jednym z wielu letnich hymnów tego roku.

Zobacz także: Swedish House Mafia prezentuje nowy kawałek – posłuchaj „See The Light”

Podobnie jak oryginał, remiks jest bardzo energetyczny – Tiësto płynnie łączy potężny wokal Allegry ze swoim elektronicznym talentem, tworząc harmonijną fuzję popu i muzyki tanecznej. Pulsująca linia basu, porywające syntezatory i wpadające w ucho tekstury z pewnością zadowolą publiczność i rozpalą parkiety tego lata.

Allegra & Tiësto – Round & Round (Tiësto Remix)

Sprawdź też: Po latach Hardwell i Nicky Romero wracają do współpracy
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →