Eventpromo News
steve angello

Steve Angello wystąpi na FEST Festival 2023

Steve Angello, współtwórca kultowego już projektu Swedish House Mafia, tego lata przybędzie do chorzowskiego Parku Śląskiego. To nie jedyne ciekawe ogłoszenie festiwalu!

Powrót króla

Po udanej ubiegłorocznej trasie będącej reunionem popularnego szwedzkiego tria, który powrócił z albumem Paradise Again, Steve Angello powraca do solowych występów. Artysta urodzony w Atenach, lecz dorastający w Sztokholmie, który przez wiele lat wpływał na muzykę elektroniczną swoimi produkcjami i energetycznymi występami na scenie. Jego talent, pasja i wkład w branżę muzyczną uczyniły go jednym z najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych artystów w świecie muzyki elektronicznej. Didżej i producent wciąż trzyma niezwykle wysoką formę pozostając mistrzem płynnego mieszania gatunków – on miał niebagatelny wpływ na zdefiniowanie nowoczesnego progressive house’u. Angello ma też na koncie dwa solowe longplaye – Wild Youth i Human – oraz jest rozchwytywanym remikserem. Pracował z wieloma znaczącymi artystami, takimi jak Madonna, Coldplay, Lady Gaga i Kanye West, tworząc nowe wersje ich utworów lub współpracując przy produkcji nowej muzyki.

Steve Angello | Tomorrowland Winter 2023

Poza karierą muzyczną, jest również zaangażowany w działalność charytatywną. Wspiera różne organizacje, takie jak Human Rights Watch oraz Szpital Dziecięcy w Sztokholmie.

Występ Steve’a Angello na FEST Festival, będzie mieć miejsce pierwszego dnia wydarzenia – w środę – jego set będzie zwieńczeniem inauguracji festiwalu na Arena Stage.

Hardstyle’u też nie zabraknie

Do Chorzowa przybędzie również popularny holenderski duet hardstyle’owy – Sub Zero Project. Ich produkcje wyróżniają się mocnymi basami, epickimi melodiami i wokalami. Cieszą się dużym uznaniem na scenie hardstylowej i można ich zobaczyć na największych festiwalach m.in. Defqon-1 czy Tommorowland. Teraz czas na FEST!

Sub Zero Project | Tomorrowland 2022 – WE2 Q-DANCE

Multum elektroniki w Parku Śląskim

FEST Festival 2023 odbędzie się w dniach 9-13 sierpnia w chorzowskim Parku Śląskim. Podobnie jak w poprzednich edycjach na festiwalowiczów czeka plejada gwiazd różnych gatunków muzycznych, na różnych scenach rozmieszczonych na terenie parku – od głównej sceny na Polach Marsowych, po duże namioty i – najważniejsze dla miłośników muzyki elektronicznej – kręgi taneczne. W tym roku wystąpią m.in. Ben Böhmer, Peggy Gou oraz The Chemical Brothers.

Thank you! | FEST Festival 2022 – Recap
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →