News
Agents Of Time

I tak można zaczynać weekend! Sunrise Festival z kolejnym mocnym ogłoszeniem

Czekaliście na kolejne wiadomości z obozu Sunrise Festival? My również! Właśnie poznaliśmy kolejne nazwiska, które wystąpią między 21 a 24 lipca w Podczelu. Sprawdź szczegóły.

Sunrise Festival 2023 – line-up rośnie w siłę

Chwilę musieliśmy zaczekać na kolejne ogłoszenia dotyczące programu Sunrise Festival 2023. Przerwa trwająca prawie miesiąc została spowodowana m.in. działalnością hakerów, którzy zdecydowali się przejąć oficjalną stronę imprezy na Facebooku. Na szczęście właściciele odzyskali fanpage, co umożliwiło ujawnienie kolejnych artystów, którzy wystąpią w dniach od 21 do 24 lipca w Podczelu.

fot. via facebook.com/sunrisefestivalpl

Obok zestawu kolejnych DJ-ów, organizatorzy podali również nieogłoszoną jak dotąd, niedzielną scenę. Obecnie mamy pewność, że na White Stage, 23 lipca, będziemy mieli okazję doświadczyć niesamowitej atmosfery prosto z wytwórni Afterlife. Na ten moment skład artystów tworzy znany duet Agents Of Time.

Czytaj także: House’owa ekipa i gwiazdor gatunku trance powiększyli line-up Sunrise Festival 2023

Headlinerów nowej sceny upatrujemy w postaci wspomnianego duet Agents Of Time. Andrea Di Ceglie i Luigi Tutolo zaczęli razem tworzyć na początku minionego dziesięciolecia, jednak to wydawnictwa dla Afterlife przyniosły im światową sławę. Artyści łączą taneczne melodie z nastrojowymi wokalami, tworząc mieszankę, która zdecydowanie trafi do wszystkich fanów tech-house’u.

Fideles | Tomorrowland 2022 

Równie ciekawie zapowiada się występ Fideles (artyści kojarzeni również z Afterlife), którzy pojawią się dzień później na Black Stage. Artyści mają na swoim koncie występy w tak legendarnych miejscach jak Printworks London, fabriclondon, Amnesia Ibiza czy Rex Club Paris. Ich muzyka gości w setach Solomun czy Laurent Garnier, co potwierdza ugruntowaną pozycję muzyków na scenie elektronicznej 

Prawdopodobnie najlepszy skład w historii Sunrise Festival uzupełniają: Loui PL, Tommy Gustav, neeVald, Bartes, Matthew Clarck, John Newman oraz MEDUZA. Kolejnych ogłoszeń spodziewamy się w najbliższych dniach. Jednak na ten moment już znamy znaczną większość artystów, którzy – przypomnijmy – wystąpią w dniach od 21 do 24 lipca w Podczelu koło Kołobrzegu.

Sunrise Festival 2022 | Official Aftermovie 4K
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →