News
hardwell & nicko

Po latach Hardwell i Nicky Romero wracają do współpracy

Wygląda na to, że Hardwell ponownie łączy siły z Nicky'm Romero. Obaj panowie ostatni raz współpracowali razem w 2011 roku, kiedy to wydali wspólny kawałek Beta w Spinnin’ Records.

Wspólny numer i co dalej?

Hardwell i Nicky Romero są często wymieniani jako ikony współczesnej sceny EDM. Ich współpraca przyniosła nie tylko niezapomniane utwory, ale również inspirację dla wielu młodych artystów. Połączenie ich talentów, kreatywności i pasji do muzyki uczyniło duet ważnymi postaciami w świecie muzyki elektronicznej. Współpraca między holenderskimi artystami zaowocowała kilkoma udanymi projektami. Ich wspólny utwór Beta stał się ogromnym hitem, a remiksy ich produkcji zyskały szerokie uznanie w klubach i na festiwalach.

Hardwell & Nicky Romero – Beta

Jest wielce prawdopodobne, że duet producencki znów połączy siły – panowie zagrali kawałek ID na swoich ostatnich występach, podczas tegorocznego Ultra Music Festival, a także w innych miejscówkach – Hardwell puścił ten kawałek m.in. w nowojorskim Brooklyn Mirage. W przypadku bigroomowego, nowego singla, Hardwell przeplata go wokalami Miley Cyrus z jej wiralowego hitu Flowers. Drugi drop rozpoczyna się charakterystycznym wprowadzeniem w stylu Hardwella, gdy gromkie syntezatory i kick przejmują kontrolę razem z dropem.

Hardwell & Nicky Romero – ID

(Ponad) dekada w muzyce elektronicznej to epoka – z pewnością tak długa, bo dwunastoletnia przerwa między kolegami z branży pozwoliła na indywidualny rozwój zarówno Hardwellowi, jak i Nicky’emu Romero. Chociaż nie ma bardziej szczegółowych informacji na temat tego, jakie są dalsze wspólne (?) wydawnicze plany artystów, wydaje się, że fani, którzy będą mogli ich zobaczyć za deckami na żywo, z pewnością dowiedzą się o ich ewentualnych nowościach jako pierwsi, jeszcze przed oficjalną premierą na streamingach.
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →