Eventpromo
atb - euforia festival

Coraz bliżej do Euforia Festival 2023

Na przełomie czerwca i lipca plaża w Boszkowie stanie się polską stolicą muzyki elektronicznej. Sprawdźcie, co czeka was podczas tegorocznej edycji Euforia Festival.

*Materiał partnerski

Legendy trance i techno w Boszkowie

Euforia Festival 2023 to mieszanka niesamowitych artystów – z jednej strony mamy tu legendy muzyki trance (Cosmic Gate czy ATB) oraz techno (Carla Roca i Siasia), a z drugiej – nowi gracze w branży, którzy dzięki swojemu ogromnemu talentowi zdołali zdobyć uznanie tysięcy fanów. Mowa tu o takich didżejach jak choćby Daxson. Ponadto wystapią: ESTIVA, LOVELY LAURA BEN SANTIAGO, BLASTBOYZ, FACTOR B, WEIKUM, MILKWISH, DJ ALEX, INDECENT NOISE, ONTUNE, SIASIA, ALUTO, A*S*Y*S, KAI TRACID, CARLA ROCA oraz DIANA D’ROUZE.

ATB – Let You Go

W tym roku powracamy z kolejną edycją Waszego ulubionego letniego festiwalu! Tym razem Euforia Festival będzie trwać aż trzy dni, a każdy z festiwalowiczów będzie mógł bawić się na dwóch scenach. Chcemy zrobić coś więcej dla ludzi, którzy przyjeżdżają do nas z całej Polski. Euforia Family jest nieodłączną częścią naszej agencji, dlatego pragniemy, aby każdego roku się rozrastała, a każdego jej członka napawała miłość do naszej marki i muzyki elektronicznej

– mówią organizatorzy.

Pierwszy dzień organizatorzy określają jako bifor – luźna atmosfera, plażowy klimat, relaks i przestrzeń do zawarcia nowych znajomości gwarantowane. Drugi dzień festiwalu z kolei będzie już istnym wyrzutem muzycznych emocji. Festiwalowicze będą mogli się bawić przy dwóch scenach: MAIN STAGE z legendami sceny trance oraz przy scenie TECHFORMATIONS, która w tę noc stanie się stolicą muzyki techno.

Każdego roku dokładamy wszelkich starań, aby podnosić jakość imprezy, ale jedno pozostaje niezmienne – pasja do muzyki. To fundament na którym budujemy naszą społeczność. Wpadnij do nas w dniach 30.06-2.07 i daj się ponieść Euforii

– zapraszają organizatorzy

Euforia Festival 2023 – bilety

Wejściówki na Euforia Festival 2023, który odbędzie się w dniach 30 czerwca-2 lipca w Boszkowie niedaleko Leszna w województwie wielkopolskim, możecie nabyć u naszych przyjaciół w Biletomat.pl, już od 69 zł. Nie zwlekajcie z zakupami!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →