News

Znamy line-up Defected Malta 2023. Są Polacy!

Kolejna impreza labelu Defected zbliża się wielkimi krokami! Tym razem przedstawiciele brytyjskiej wytwórni pojawią się na słonecznej Malcie, gdzie przez trzy dni zagra ponad 50 DJ-ów. Wśród nich znajdują się również przedstawiciele polskiej sceny! Wszystko co powinniście wiedzieć na temat tego eventu znajdziecie właśnie tutaj. Sprawdźcie sami!

Impreza Defected w mocnym składzie

Defected Malta 2023 odbywać się będzie w dniach od 6 do 8 października w kilku miejscach. Będzie to m.in. plażowy klub Cafe del Mar, Fort St. Elmo czy lokal UNO, gdzie znajdziemy main stage oraz treehaus. Niektóre bilety nadal są dostępne do kupienia, lecz duża część z nich została już wyprzedana. Wcale mnie to nie dziwi, ponieważ line-up wygląda naprawdę dobrze, a muzyka house w połączeniu ze słoneczną Maltą stworzy naprawdę niezapomniane przeżycia!

Przeczytaj również: Hardwell, Tiesto i inne gwiazdy w Czechach! Kto jeszcze wystąpi na Beats for Love 2023?

Całkiem niedawno dowiedzieliśmy się jak będzie wyglądać oficjalny line-up imprezy Defected na Malcie. Tak jak wcześniej wspomnieliśmy, pojawią się tam polscy DJ-e, a dokładniej chodzi tutaj o nasze niezastąpione duo ze Szczecina – Catz 'n Dogz. W zestawieniu nie brakuje jednak gwiazdy house’owego świata. Obok doświadczonych artystów może znaleźć dopiero rozwijające się aliasy. Każdy znajdzie tam coś dla siebie, a headlinerzy powinni odpowiadać wszystkim!

Największymi gwiazdami Defected Malta 2023 obok polskiego duetu Catz 'n Dogz zostali m.in.:

  • Dennis Ferrer
  • Eats Everything
  • Ferreck Dawn
  • Hannah Wants
  • Low Steppa
  • Sam Divine
  • SG Lewis
  • Todd Edwards

Wyżej wymienieni artyści to jednak mała cząstka tego co do zaoferowania mają organizatorzy Defected na Malcie. Podczas całego festiwalu wystąpi ich ponad pięćdziesięciu, a oprócz wyżej wymienionych postaci warto wspomnieć jeszcze o Mele, projekcie The Shapeshifters czy Horse Meat Disco. Już za około pół roku będziemy świadkami prawdziwej house’owej fety na Morzu Śródziemnym. To jedna z wymarzonych destynacji każdego DJ-a, a pamiętajmy, że Ibiza jest już stamtąd bardzo bliska!

Tak prezentuje się line-up imprezy Defected Malta 2023!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →