News

Hardwell, Tiesto i inne gwiazdy w Czechach! Kto jeszcze wystąpi na Beats for Love 2023?

Wczoraj rozpoczął się wielki hypetrain na Sunrise Festival 2023. W dniu dzisiejszym poznaliśmy pierwszego artystę głównej sceny, lecz nie można zapominać co dzieje się u naszych sąsiadów. Za południową granicą, a dokładniej w czeskiej Ostrawie organizowany jest festiwal Beats For Love! Jak wygląda jego line-up na tą chwilę? Przekonajcie się sami!

Beats For Love gigantem tej części Europy?

Na samym początku trzeba przyznać, że Beats For Love to bez wątpienia jeden z największych festiwalów EDM-owych w tamtej części Europy. Dużo szumu robią wokół siebie również Electric Love w Salzburgu czy Balaton lub Sziget na Węgrzech. Teraz jednak chcielibyśmy opowiedzieć o evencie, który jest dla Polaków na wyciągnięcie ręki. Miasto Ostrawa znajduje się tuż za naszą południową granicą, a skala wydarzenia jakim jest BFL jest naprawdę wysoka!

Organizowany od 2013 roku EDM-owy event urósł na ten moment na skalę międzynarodową. Nieodłącznym elementem line-upu każdej edycji Beats For Love są reprezentanci gatunku drum 'n bass i teraz też ich nie zabraknie. Podczas ostatniej odsłony headlinerami byli m.in. Armin van Buuren, Timmy Trumpet czy Lost Frequencies. Mimo, że do wydarzenia zostały jeszcze około cztery miesiące to zestawienie artystów prezentuje się naprawdę solidnie!

Przeczytaj również: Sunrise Festival 2023 z pierwszymi ogłoszeniami! Wystąpią największe gwiazdy trance’u

Pierwsze gwiazdy Beats For Love 2023 poznaliśmy jeszcze w tamtym roku podczas Mikołajek. Line-up otworzyła wtedy legenda drum 'n bassu – Netsky. Do tej pory grafiki związane z eventem zostały zapełnione przez znane w całej Europie aliasy, a będzie ich jeszcze więcej! Najpopularniejszymi DJ-ami jacy do tej pory zostali ujawnieni jako goście BFL 2023 okazali się być:

  • Blasterjaxx
  • Sigma
  • Da Tweekaz
  • Angerfist
  • Metrik
  • Sub Focus
  • Hardwell
  • Tiesto
  • Cosmic Gate

Przed nami jeszcze około sześćdziesiąt ogłoszeń artystów związanych z Beats For Love 2023. Czy po raz kolejny usłyszymy podczas niego set naszego rodaka Skytecha? Na ten moment line-up wygląda naprawdę przyzwoicie, ale to jezcze nie koniec! Myślę, że wielu mieszkańców Śląska czy Małopolski uda się do czeskiej Ostrawy, żeby posłuchać bassowych gwiazd i nie tylko! Czeski event odbędzie się dokładnie 5 lipca i potrwa aż cztery dni!

Tak na tą chwilę prezentuje się line-up Beats For Love 2023!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →