News

Calvin Harris niczym Robert Miles? Szkot zaprezentował numer z Ellie Goulding

Od pewnego czasu wiemy, że Calvin Harris tworzy razem z Ellie Goulding zwieńczenie trylogii swoich muzycznych kooperacji. Jak sam Szkot wcześniej wspominał, będzie to idealne zakończenie ich współpracy. Jak jest naprawdę? Kilka dni temu 39-latek zadebiutował ów projekt na swoim koncercie w Peru. Jak przyjęła go publiczność? Sprawdźcie sami!

Calvin Harris i Ellie Goulding po raz trzeci

Od kilku tygodni spekuluje się na temat nadchodzącego numeru Calvin Harris i Ellie Goulding. Początek ich wspólnej historii datuje się jednak na wczesny rok 2012. Na początku kwietnia 2013 ukazał się ich pierwszy numer pt. I Need Your Love, który stał się naprawdę dużym hitem, a pikanterii temu wszystkiemu dodał teledysk. W październiku 2014 premierę miał ich kolejny track! Outside również stało się niemałym przebojem, jednak jak będzie w przypadku ich nadchodzącego utworu?

Oficjalna data premiery trzeciej piosenki Calvina i Ellie nie jest jeszcze znana. Wiemy jednak, że będzie ona nosiła tytuł Miracle i zupełnie różni się od I Need Your Love i Outside. Szkot kilka dni temu wystąpił w stolicy Peru. Tam właśnie zadebiutował nadchodzącą premierę, której brzmienie zaskoczyło nie tylko nas w redakcji, ale pewnie też wielu fanów brytyjskiego producenta. Czego macie się spodziewać po przyszłym wydaniu 39-latka?

Przeczytaj również: Eric Prydz z rezydenturą na Ibizie w 2023 roku! Sprawdź szczegóły

Od jakiegoś czasu na Twitterze można znaleźć około 3-minutowy filmik przedstawiający całość Miracle. Jeden z moich znajomych określił ten numer jako duchowego spadkobiercę Children od Roberta Milesa. Wcale tutaj nie żartuje tylko mówię jak jest. Najnowsza produkcja Calvina i EIllie będzie czymś w rodzaju połączenie dream trance’u, rave’u i swoistego gatunku dance. Brzmi to naprawdę abstrakcyjnie, lecz taka jest prawda.

Możliwe, że w tym momencie mamy do czynienia z najmniej spodziewanym stylem jaki Calvin Harris mógł nam teraz zaoferować. Myślę, że powrót do lat 1998-2005 jest jak najbardziej potrzebny EDM-owemu mainstreamowi, lecz jak zostanie przyjęte Miracle? Czy jest to hołd w stronę twórczości Roberta Milesa? Czy Szkot chce ponownie wprowadzić modę na takowe brzmienia? Tego nie wiemy, lecz premiera już niedługo!

Posłuchaj wczesnej wersji Miracle od Calvina Harrisa i Ellie Goulding!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →