News
Klubowy pewniak? Oto najnowszy collab Timmy'ego Trumpeta i POLTERGSTA

Klubowy pewniak? Oto najnowszy collab Timmy’ego Trumpeta i POLTERGSTA

Premier w ostatnim czasie sporo. Tym razem do Spinnin' zawędrowali Timmy Trumpet i POLTERGST. Co popularni DJ-e dla nas przygotowali?

Timmy Trumpet wraca z klubową muzyką

Da się zauważyć tendencję, że im bliżej wakacji, tym publikowane utwory tracą na agresywności. Nie jest to sztywny podział, zazwyczaj jednak w zimowych miesiącach mamy okazję słuchać więcej solidnych uderzeń, a w czasie wakacji głośniki przejmują bardziej melodyjne brzmienia.

Trudno się jednak temu dziwić, w końcu w wakacje ludzi na tyle rozleniwia temperatura, że większość w przypadku muzyki wybiera dość mało angażujące brzmienia. W zimę jednak czasem trzeba się rozgrzać, a basowe uderzenia z pewnością to ułatwią.

Zdecydowanie pomoże w tym również chociażby ostatnia premiera Timmy’ego Trumpeta. Australijski producent wraz z POLTERGSTEM zameldował się w Spinnin’ z utworem Tonight. Takie połączenie w takiej wytwórni nie może nie wyjść, prawda?

Przeczytaj też: Martin Garrix i Afrojack wspólnie po latach? Collab marzeń może dojść do skutku

Właściwie to tak. Najnowsza produkcja artystów prezentuje bowiem naprawdę sensowny kawałek elektroniki. Utwór wykonany został z wykorzystaniem obecnych trendów w muzyce elektronicznej. Sam twist w dropie nadaje przyjemnej świeżości.

Całość zdecydowanie powinna odnaleźć swoje miejsce w klubowych setach. W końcu w Tonight znajdziemy zarówno mocne basowe uderzenia jak i rytmikę zachęcającą do ruchu.

Słychać też, że sam kawałek nie jest po prostu kolejnym ptaszkiem do odhaczenia na liście, tylko twórcy chcieli przekazać fanom coś sensownego. Utworu Tonight posłuchacie już teraz za pośrednictwem platformy YouTube. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej koniecznie zaobserwujcie nas na naszym Facebooku.

Timmy Trumpet x POLTERGST – Tonight
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →