News
Tomorrowland 2023 ujawni swój line-up imprezą z piętnastoma DJ-ami - szczegóły

Tomorrowland 2023 ujawni swój line-up cyfrowym eventem z piętnastoma DJ-ami

Tomorrowland po raz kolejny robi coś niespodziewanego. Pierwszy raz w historii poznamy line-up festiwalu w trakcie cyfrowej prezentacji z piętnastoma DJ-ami. O co chodzi?

Tomorrowland 2023 – A Digital Introduction, co to?

We wtorek, 6 grudnia 2022 roku, social media obiegła niespotykana wcześniej informacja od organizatorów festiwalu Tomorrowland dotycząca styczniowego wydarzenia – Adscendo, A Digital Introduction.

Belgijski festiwal nie od dziś jest znany z tworzenia niezwykle kreatywnych rzeczy, z reguły nigdy wcześniej niespotykanych. Nadchodzący rok rozpoczniemy kolejnym niecodzienny przedsięwzięciem z marką Tomorrowland w roli głównej.

Przeczytaj również: Martin Garrix otwiera akademię muzyczną. Dla wybranych 3-dniowa sesja w studiu STMPD RCRDS

28 stycznia 2023 roku odbędzie się bowiem cyfrowa prezentacja nadchodzącego Tomorrowland 2023. Jednego dnia swoje sety na żywo zaprezentuje czternastu światowej sławy DJ-ów, którym towarzyszyć będzie technologia 3D i produkcja zdradzająca trochę tego, czego możemy spodziewać się po Adscendo, czyli motywie przewodnim kolejnej edycji wydarzenia.

Podczas przedsięwzięcia poznamy również pełen line-up Tomorrowland 2023, a w jego trakcie wystąpią:

Afrojack
Amber Broos

Amelie Lens
Ape Rave Club
Armin van Buuren
Dom Dolla
James Hype
Kolsch
Like Mike
Mandy
R3HAB
Sunnery James & Ryan Marciano
Tale Of Us
W&W

Prerejestracja na Tomorrowland 2023 wydarzenie startuje dzisiaj, 7 grudnia, o godzinie 15:00 na stronie adscendo.tomorrowland.com.

Tomorrowland 2023 – daty festiwalu

Nadchodząca edycja Tomorrowland 2023 potrwa niestety tylko dwa weekendy. Przypomnijmy, że w 2022 roku festiwal odbył się aż trzykrotnie. Do belgijskiego Boom zjadą się setki tysięcy imprezowiczów z całego świata w dniach 21-23 oraz 28-30 lipca 2023.

Zanim jednak przyjdzie sezon festiwalowy, Tomorrowland ponownie zagości we francuskich Alpach gdzie w terminie 18 – 25 Marca 2023 odbędzie się trzecia odsłona Tomorrowland Winter. W Alpe d’Huez zagrają m.in. Afrojack, Steve Angello, Martin Garrix, Axwell, Steve Aoki, Dimitri Vegas & Like Mike oraz Netsky.
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →