News
Znamy daty i motyw Tomorrowland 2023

Znamy daty i motyw Tomorrowland 2023

Pierwsze szczegóły dotyczące festiwalu Tomorrowland 2023 zostały właśnie ujawnione. Kiedy odbędzie się największy event EDM-owy na świecie, jaki motyw będzie przewodzić nadchodzącej odsłonie i co z biletami? Na te pytania odpowiedzi znajdziecie poniżej.

Co już wiemy na temat Tomorrowland 2023?

Emocje po największej w historii edycji Tomorrowland, czyli tej tegorocznej zdały się już opaść. Organizatorzy największego festiwalu muzyki EDM na świecie postanowili jednak nie zwlekać z udostępnieniem pierwszych informacji. Przyszłoroczna odsłona belgijskiego przedsięwzięcia odbędzie się podczas dwóch weekendów tj. od 21 do 23 i od 28 do 30 lipca. Czy oznacza to, że trzytygodniowa impreza to dla włodarzy Tomorrowland za dużo?

Przeczytaj również: Największe hity festiwalu Tomorrowland od teraz dostępne na winylach

Tego nie wiemy, lecz już teraz dowiedzieliśmy się, jaki motyw będzie przewodził nadchodzącej odsłonie. W zaledwie 40-sekundowym spocie dowiedzieliśmy się o oficjalnej dacie odbywania festiwalu, rozpoczęciu przedsprzedaży biletów, a także klimacie, w którym będzie utrzymane całe przedsięwzięcie. Hasło Tomorrowland 2023, jakie zostało pokazane w materiale to adscendo, czyli w języku łacińskim – wspinam się. W poście na Facebooku możemy przeczytać takie słowa: „W 2023 doświadczycie narodzin wspaniałej opowieści w historii wielkiej biblioteki festiwalu. Nasz cel leży wysoko nad horyzontem”.

Czy nadchodząca edycja Tomorrowland związana będzie z tematem niebios, a być może powietrza? Tego na ten moment niestety nie wiemy. Cieszy jednak fakt związany z biletami. Już 7 grudnia o godzinie 15:00 rozpocznie się oficjalna przedsprzedaż wejściówek na ten niesamowity festiwal! Możecie się do niej zapisać, klikając w ten link! Jest to niepowtarzalna okazja, żeby w końcu być częścią tego wielkiego przedsięwzięcia. Trzeba się jednak spieszyć, bo fanów tego eventu na świecie jest multum, a uczęszczać w nim może tylko garstka. Nie zwlekaj i wyrusz w niesamowitą podróż po świecie Tomorrowland!

Tak prezentuje się oficjalny spot promujący Tomorrowland 2023!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →