News
Znamy daty i motyw Tomorrowland 2023

Znamy daty i motyw Tomorrowland 2023

Pierwsze szczegóły dotyczące festiwalu Tomorrowland 2023 zostały właśnie ujawnione. Kiedy odbędzie się największy event EDM-owy na świecie, jaki motyw będzie przewodzić nadchodzącej odsłonie i co z biletami? Na te pytania odpowiedzi znajdziecie poniżej.

Co już wiemy na temat Tomorrowland 2023?

Emocje po największej w historii edycji Tomorrowland, czyli tej tegorocznej zdały się już opaść. Organizatorzy największego festiwalu muzyki EDM na świecie postanowili jednak nie zwlekać z udostępnieniem pierwszych informacji. Przyszłoroczna odsłona belgijskiego przedsięwzięcia odbędzie się podczas dwóch weekendów tj. od 21 do 23 i od 28 do 30 lipca. Czy oznacza to, że trzytygodniowa impreza to dla włodarzy Tomorrowland za dużo?

Przeczytaj również: Największe hity festiwalu Tomorrowland od teraz dostępne na winylach

Tego nie wiemy, lecz już teraz dowiedzieliśmy się, jaki motyw będzie przewodził nadchodzącej odsłonie. W zaledwie 40-sekundowym spocie dowiedzieliśmy się o oficjalnej dacie odbywania festiwalu, rozpoczęciu przedsprzedaży biletów, a także klimacie, w którym będzie utrzymane całe przedsięwzięcie. Hasło Tomorrowland 2023, jakie zostało pokazane w materiale to adscendo, czyli w języku łacińskim – wspinam się. W poście na Facebooku możemy przeczytać takie słowa: „W 2023 doświadczycie narodzin wspaniałej opowieści w historii wielkiej biblioteki festiwalu. Nasz cel leży wysoko nad horyzontem”.

Czy nadchodząca edycja Tomorrowland związana będzie z tematem niebios, a być może powietrza? Tego na ten moment niestety nie wiemy. Cieszy jednak fakt związany z biletami. Już 7 grudnia o godzinie 15:00 rozpocznie się oficjalna przedsprzedaż wejściówek na ten niesamowity festiwal! Możecie się do niej zapisać, klikając w ten link! Jest to niepowtarzalna okazja, żeby w końcu być częścią tego wielkiego przedsięwzięcia. Trzeba się jednak spieszyć, bo fanów tego eventu na świecie jest multum, a uczęszczać w nim może tylko garstka. Nie zwlekaj i wyrusz w niesamowitą podróż po świecie Tomorrowland!

Tak prezentuje się oficjalny spot promujący Tomorrowland 2023!

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →