News
Największe hity festiwalu Tomorrowland od teraz dostępne na winylach

Największe hity festiwalu Tomorrowland od teraz dostępne na winylach

Każdy z was doskonale wie, że Tomorrowland to festiwal, który jest z nami od dobrych kilkunastu lat. Przez ten czas powstało naprawdę sporo utworów z nim związanych, a przede wszystkim hymnów tychże imprez. Jeśli jesteście kolekcjonerami płyt winylowych, a przy okazji kochacie muzykę EDM, to najnowszy produkt TML jest w stu procentach dla was!

Święty Graal Tomorrowlandu

Od jakiegoś czasu na stronie sklepu festiwalu Tomorrowland w sprzedaży znajduje się zestaw winyli. Nie jest to jednak zwykły przedmiot, ponieważ zawiera on w sobie trzy części. W każdej z nich znajduje się pięć płyt, co w daje nam razem piętnaście krążków. Zawierają one najważniejsze numery powstałe w czasie rozwoju eventu, jak również oficjalne hymny poszczególnych edycji.

Pierwszy zestaw winyli zawiera hity z lat 2005-2009, czyli np. Put Your Hands Up For Detroit Fedda Le Granda, Pursuit of Happiness Steve’a Aokiego czy Be autorstwa Laidback Luke’a i Steve’a Angello. W sumie zostało tam zawartych trzydzieści numerów, a w tym również produkcje Armina van Buurena czy Paula Kalkbrennera. Druga część to zbiór przebojów lat 2010-2014, w którym nie mogło zabraknąć takich gwiazd jak Avicii, Swedish House Mafia czy R3HAB. Zestaw ten również posiada 30 piosenek.

Przeczytaj również: Przypominamy burzliwą historię DVBBS z okazji ich 10-lecia

Trzecia i ostatnia odsłona winyli Tomorrowland to powrót do lat 2015-2019. Na tych LP usłyszymy utwory pokroju Losing It Fishera, Blah Blah Blah Armina van Buurena czy Melody Olivera Heldensa. Tutaj również mamy do czynienia z trzydziestoma produkcjami. W sumie na piętnastu krążkach znalazło się 90 piosenek, a w tym oczywiście największe przeboje w historii muzyki elektronicznej.

Takich zestawów kolekcjonerskich zostało stworzonych tylko 500. Każda z trzech części winyli posiada specjalnie zaprojektowane pudełko w kolorze niebieskim, pomarańczowym oraz czerwonym. To wszystko zamknięte jest w specjalnym czarno-złotym boxie, którego cena w przeliczeniu na polskie złotówki wynosi aktualnie 1,435 zł! Nie jestem kolekcjonerem, ale sądzę, że jest to naprawdę niska cena jak na piętnaście płyt winylowych zawierających 90 przebojów związanych z festiwalem Tomorrowland. Przedmiot ten jest już dostępny w sprzedaży.

Zaopatrz się w winylowy zestaw Tomorrowland już teraz!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →