News
David Guetta wygrywa na MTV EMA. Który numer nagrodzono w kategorii “Najlepsza Kooperacja”?

David Guetta wygrywa na MTV EMA 2022. Który numer nagrodzono za najlepszą kooperację?

David Guetta zwycięża w kategorii na najlepszy collab w prestiżowym plebiscycie MTV EMA 2022. O który utwór producenta chodzi?

Wyniki MTV EMA – wśród zwycięzców David Guetta

MTV Europe Music Awards to gala znanej nam dobrze sieci MTV. Zestawienie, mimo że jest całkiem prestiżowe, to często traktowane jest lekko z przymrużeniem oka. Wszystko za sprawą kontrowersyjnych wyników na poszczególnych galach.

W tym roku również kilku zwycięzców poszczególnych kategorii gali mogło wydawać się trochę zaskakujących. Czy o dużej niespodziance możemy mówić w kontekście kategorii na najlepszy collab? Tego nie wiem, jego zwycięzcą bowiem został David Guetta.

Z jednej strony może cieszyć, że wśród tak wielu artystów, to David osiągnął wyróżnienie, z drugiej strony francuski producent ma za sobą naprawdę świetny rok, więc takie wyróżnienie nie jest nie wiadomo jak niespodziewane. Artysta zagrał na największych koncertach, załapał się do brytyjskiego programu The Voice czy wydał kilka wielkich hitów.

Przeczytaj też: David Guetta w TOP 5 najczęściej streamowanych artystów na Spotify. Skąd takie osiągnięcie?

To właśnie jeden z nich został wyróżniony mianem najlepszego collabu. Myślę, że nikogo nie zdziwię, mówiąc, że chodzi o utwór Guetty oraz Bebe Rexhy I’m Good. Utwór ten budzi wiele kontrowersji. Użyta w końcu została w nim melodia z kultowego Blue.

Dodatkowo I’m Good to typowo skomercjalizowana elektronika. Utwór niemalże powstał z myślą o radiach i wyróżnienia typu MTV EMA to tylko pokłosie mądrych w kontekście kariery decyzji artystów.

Sam utwór ma oczywiście zarówno zwolenników, jak i przeciwników. Bez sensu jest ocenianie, która z grup ma racjęk, bo to wszystko jest po prostu kwestią czyjegoś gustu. Tak czy inaczej, miło oglądać kolejny sukces Davida i oby dobra passa DJ-a przeszła również na kolejny rok. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej, koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku.

David Guetta & Bebe Rexha – I’m Good (Blue)
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →