News
Trance'owych imprez ciag dalszy! Pierwsze szczegóły Tranceformations 2023

Trance’owych imprez ciąg dalszy! Pierwsze szczegóły Tranceformations 2023

Po Transmission w Gdańsku, Dreamstate oraz Anjunabeats w Gliwicach przyszedł czas na kolejną edycję Tranceformations we wrocławskiej Hali Stulecia. Organizatorzy takich imprez jak Back & Forth czy Euforia Festival kolejny raz sprowadzą do stolicy Dolnego Śląska trance'owe gwiazdy światowego formatu. Kogo za kilka miesięcy tam zobaczymy i jakie szczegóły dotyczące eventu już znamy? Przekonajcie się!

Jak rozwijała się impreza Tranceformations?

Organizatorzy Tranceformations znani są w naszym kraju dzięki takim eventom jak Euforia Festival czy Back & Forth. Przedsięwzięcia ich projektu to mekka fanów muzyki trance i nie tylko! Dzięki nim w Polsce gościliśmy takie gwiazdy jak Paul van Dyk, Ben Nicky, EDX, projekt Seven Lions czy trio Above & Beyond. Jest to naprawdę prestiżowe przedsięwzięcie, a przed nami szósta edycja kolejnego dziecka Euforia Festivals!

KUP BILET NA TRANCEFORMATIONS 2023!

Impreza Tranceformations zadebiutowała w roku 2016, a podczas niej wystąpili Markus Schulz czy Mark Sixma. Rok później w składzie pojawili się m.in. Ferry Corsten i Jordan Suckley, a w 2018 w Hali Stulecia zagrali Ben Nicky czy duet Aly & Fila. Mógłbym tak wymieniać i wymieniać, a z tego powodu trzeba przyznać jedno. Line-upy eventów z tej serii zawsze były na naprawdę wysokim poziomie! W 2019 roku Tranceformations zmieniło lokalizację na Arenę Toruń. Wtedy też mieliśmy do czynienia z prawdopodobnie najciekawszym line-upem, ponieważ podczas tej imprezy wystąpili Arkham Knights, Thrillseekers, RAM, 4 Strings, Neelix, Johan Gielen i inni znakomici DJ-e.

Obejrzyj aftermovie z Tranceformations 2019!

Tranceformations 2023 oficjalnie!

Wrocławski event powraca do Hali Stulecia! Po raz pierwszy po długiej przerwie będziemy mogli zobaczyć swoich ulubionych DJ-ów na dwóch stage’ach (Main oraz Techno). Skład głównej sceny został już ogłoszony, a wchodzą w niego:

  • Daxson
  • onTune
  • DJ ALEX
  • Shugz
  • Artento Divini vs. Davey Asprey pres. A.D.D.A.
  • Jordan Suckley
  • XiJaro & Pitch
  • WHITENO1SE
  • Markus Schulz

Pierwszym artystą sceny Techno został SIASIA, a przed nami jeszcze kilka ogłoszeń! Nadchodzące Tranceformations odbędzie się 4 lutego 2023 roku w Hali Stulecia przy ul. Wystawowej 1 we Wrocławiu. To kolejny historyczny moment dla grupy Euforia, ponieważ utrzymanie dwóch scen to naprawdę niemałe wyzwanie. Zdaje się jednak, że fani trance’owych brzmień nie pozostawili organizatorom żadnych złudzeń.

KUP BILET NA TRANCEFORMATIONS 2023!

Wejściówki sprzedają się w zawrotnym tempie, a aktualnie zakupić je można w ramach trzeciej puli. Koszt zwykłego biletu wynosi w tym momencie 209zł. Inną opcją jest oczywiście karnet VIP, który zawiera takie dogodności, jak osobne wejście na teren festiwalu, darmową szatnię, alkohol bez ograniczeń, soft drinks bez ograniczeń, catering zimny i ciepły bez ograniczeń, dostęp do prywatnej toalety oraz dostęp do strefy z najlepszym widokiem na festiwal. To wszystko w cenie od 650 do 700 złotych! Wszystkie wejściówki są dostępne na stronie Biletomat.pl!

Markus Schulz jednym z headlinerów Tranceformations 2023!

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →