News
Wbijanie gwoździ czas zacząć! Oto line-up nadchodzącego Defqon.1

Wbijanie gwoździ czas zacząć! Oto line-up nadchodzącego Defqon.1

Największe nazwiska, szereg atrakcji, a również zakończenie kariery żywej legendy muzyki elektronicznej - tak prezentuje się nadchodząca edycja Defqon.1.

Defqon.1 zatrzęsie ziemią?

Raz do roku jest taki moment, w którym w na świecie można zaobserwować wielką migrację. Nie mówię jednak o zjawisku afrykańskim, a tym bliżej nas – europejskim. Chodzi bowiem o moment, w którym fani najmocniejszych elektronicznych uderzeń zbierają się by świętować w jednym miejscu – na Defqon.1.

Ta holenderska impreza zdecydowanie obrosła już legendą. Defqon.1 jest bowiem jednym z największych festiwalów muzyki elektronicznej skupionym na poszczególnym muzycznym nurcie. Taki poziom wydarzenia niesie jednak pewne konsekwencje.

Wiadomo bowiem, że od imprezy tego pokroju wymagać będzie się więcej. Dotyczy to również kwestii line-upu. Już teraz możemy sprawdzić, jak organizatorzy poradzili sobie z wyzwaniem w tym roku. Opublikowana została bowiem pełna rozpiska artystów.

Przeczytaj też: Hall Of Trance już niebawem! Co musicie wiedzieć?

Trzeba przyznać, że zestawienie wygląda imponująco. Od 22 do 25 czerwca na festiwalu będzie miało okazję zagrać ponad 350-ciu artystów. Nie zabraknie oczywiście headlinerów, wśród nich wyszczególnić można chociażby Sub Zero Project, Headhunterz, Angerfist, Adrenalize, Act of Rage, D-Sturb, Da Tweekaz czy b2b Brennana Hearta z Wildstylez.

Tradycyjną imprezę Opening Ceremony wykona w tym roku Phuture Noize. Nie zabraknie oczywiście również POWER HOUR czy ćwiczeń pod okiem trenerów Warrior Workout. Na festiwalu odbędzie się jednak jeszcze jedno ważne wydarzenie.

Swój ostatni set w życiu zagra niezwykle zasłużony dla hardstyle’u The Prophet, zamykając przy okazji sam festiwal. Pełen line-up z trzech dni imprezy znajdziecie poniżej. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku.

Defqon.1 2023 – cały line-up
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →