News

Hall Of Trance już niebawem! Co musicie wiedzieć?

Już niedługo na terenie naszego kraju odbędzie się kolejna duża impreza związane z muzyką trance! Tym razem kolebką gatunku zostanie Poznań, a podczas eventu będziemy mogli posłuchać legendarnych, a przede wszystkim znanych producentów. Tego przedsięwzięcia po prostu nie możecie przegapić! Dlaczego? Przekonajcie się sami!

Hall Of Trance kolejnym gigantem?

Mówiłem o tym wiele razy, lecz powtórzę jeszcze raz. Polska jest jednym z niewielu krajów na świecie, gdzie trance’owe imprezy nadal cieszą się tak dużą popularnością. Potwierdzeniem tego jest m.in. organizacja Tranmission, Dreamstate Europe i innych tego typu przedsięwzięć na terenie naszego kraju. Już niebawem odbędzie się kolejne takie wydarzenie i muszę przyznać, że zapowiada się naprawdę świetnie!

KUP BILET NA HALL OF TRANCE W POZNANIU!

Impreza Hall Of Trance odbędzie się dokładnie 18 marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskim przy Placu Św. Marka. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:30, a podczas niego wystąpią jedne z największych gwiazd gatunku trance! Przede wszystkim mówimy tutaj o producentach, którzy zyskali na popularność na przestrzeni lat 2005-2015. Jednak zanim przejdziemy do line-upu chcielibyśmy opowiedzieć Wam o sprawach związanych z biletami!

Już teraz możecie zaopatrzyć się wejściówki na imprezę Hall Of Trance. Dostępne są one na platformie Biletomat.pl pod tym linkiem! Aktualnie w sprzedaży nadal znajduje się pierwsze pula karnetów w cenie 169 złotych. Myślę, że po przybliżeniu Wam line-upu zdecydowana większość z Was będzie chciała wziąć udział w tym wydarzeniu. Jak się prezentuje? Myślę, że bardzo przyzwoicie, lecz ocenę zostawiam Wam!

  • Arusha
  • Darude
  • John O’Callaghan
  • Jorn van Deynhoven
  • Kolonie
  • RAM
  • Richard Durand
  • Sean Tyas
  • Sneijder

Powiem szczerze, że line-up marcowego Hall Of Trance prezentuje się naprawdę potężnie! Mamy w nim twórcę legendarnego Sandstorm, znajomych Armina van Buurena i znane postacie czyli m.in. Richarda Duranda czy Seana Tyasa. Myślę, że nie pozostało mi nic innego jak zaprosić Wam do poznańskich Targów! Nie możecie przegapić okazji by posłuchać gwiazd muzyki trance! Ta impreza, jak i same legendy są teraz na wyciągnięcie ręki, więc poważnie się zastanówcie! Taka okazja może się nie powtórzyć!

Już niedługo John O’Callaghan zagra na Hall Of Trance!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →