News

W&W nie zwalniają tempa. Słuchamy „Rave Superstar”

Nie mamy nawet końca lutego, a W&W zaprezentowali swój trzeci numer w 2023 roku! Holendrzy od kilku miesięcy narzucili sobie zawrotne tempo i w związku z tym od dzisiaj możemy sluchać ich kolejnej produkcji! Tym razem jest produkcja z ich głównego aliasu stworzona z niemieckimi producentami. Czy Rave Superstar okaże się być przyszłym superhitem? Sprawdźmy to!

W&W wystartowali z przytupem

Pierwszym wydaniem holenderskich producentów była kooperacja z Wiwekiem pt. Armageddon. Została ona przyjęta bardzo dobrze z uwagi na to, że było to naprawdę wyczekiwane ID. Nie minął nawet miesiąc, a Willem i Wardt nie pozostali dłużni względem projektu NWYR. Od premiery Oblivion nie minął jeszcze nawet miesiąc, a DJ-e z Bredy właśnie zaprezentowali nam swój kolejny numer!

Najnowszy numer duetu W&W nosi nazwę Rave Superstar i jest on kolejną współpracą z niemieckim duetem AXMO. Wygląda na to, że Willem i Wardt bardzo upodobali sobie działanie ze swoimi podopiecznymi. To już ich piąta współpraca w postaci numeru, bo poprzednikami były m.in. Skydance czy Heaven Is A Place On Earth. Możnaby było w tej chwili zarzucić producentom, ale połączenie W&W + AXMO zawsze sprawdza się w przypadku kawałków hard dance.

Przeczytaj również: Zedd sprzedał swoją willę za prawie 20 milionów dolarów

Moim osobistym faworytem od tego połączenie jest bez wątpienia Skydance wydane w kwietniu 2021 roku. Czy Rave Superstar spełnia egzamin na tle poprzednich tego typu wydań? W najnowszym projekcie W&W i AXMO wystąpiła także niemiecka piosenkarka – Haley Maze. Dzięki jej wokalom numer utrzymany jest w odpowiednim klimacie, lecz nie można powiedzieć, że to ona podtrzymuje go w całości. Hard dance w wykonaniu holendersko-niemiecko połączenia brzmi naprawdę dobrze!

Teraz nie jest inaczej! Rave Superstar jest odpowiednią kontynuacją sagi, którą od kilku lat tworzą wspólnie dwa EDM-owe duety. Mimo przyjemnego brzmienia, energicznych dropów nie myślę, że track ten mógł zajść bardzo daleko. Dla niektórych może to być kolejna łupanka od W&W, jednak trzeba przyznać, że to nadal dobrze się sprzedaje. Czy jest to może odpowiedni moment na zaskoczenie nas w inny sposób? Przekonamy się pewnie za kilka tygodni!

Posłuchaj Rave Superstar od W&W oraz AXMO!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →