News

Zedd sprzedał swoją willę za prawie 20 milionów dolarów

Wygląda na to, że niemiecko-rosyjski producent wzbogacił się ostatnio o naprawdę wielką sumę pieniędzy. Jak podają źródła, Zedd sprzedał swój sławny dom za cenę większą niż w momencie kiedy go kupował. W tym momencie wypadałoby przypomnieć sobie jak wygląda wspomniana willa i kto stał się jej nowym posiadaczem! Sprawdźcie sami!

Zedd zakończył ważny rozdział w swoim życiu

Historia Zedda i jego sławnej willi rozpoczyna się w 2018 roku. To właśnie wtedy producent zakupił ją za ceną około 16 milionów dolarów. Znajdująca się w mieście Beverly Hills posiadłość ma lekko ponad 1000 metrów kwadratowych i jest usytuowana nieopodal legendarnej ulicy Mulholand Drive. Co naprawdę składa się na tak wysoką cenę domu? W jego wyposażeniu jest m.in. koreańskie grille w stylu barbecue, siłownia typu outdoor and indoor, kino wyświetlające filmy w jakości 4K, pięć sypialń oraz aż dziewięć łazienek!

To jednak nie koniec luksusowych udogodnień. Dom jest usytuowany w takim miejscu, że za same podziwianie widoku z okien powinno się płacić. W trakcie tej czynności moglibyście popływać w specjalnie zaprojektowanym basenie, jacuzzi oraz kominku. To jest życie, prawda? Kto bogatemu zabroni? Zedd jest jedną z najbardziej zasłużonych postaci na EDM-owej scenie i dzięki swoim sukcesom zakupił tą niewiarygodną posiadłość.

Przeczytaj również: Daft Punk zaprezentuje swoje niewydane piosenki na 10-lecie albumu

Krótko po zakupie domu, Zedd wraz z kanałem Architectural Digest stworzyli film, w którym DJ przedstawił (wtedy) swój najnowszy zakup. W prawie 10-minutowym materiale niemiecko-rosyjski producent przedstawia zakątki swojej willi. Ciekawym przedmiotem, który się w niej znalazł była robiona na zamówienie maszyna do Skittlesów. Nie muszę oczywiście wspominać o wielkiej garderobie czy eleganckiej kuchni.

Jakiś czas temu, Zedd w końcu sprzedał swoją willę. Sam DJ nie ukrywał, że miał z tym niemały problem. Nowym nabywcą okazał się być amerykański reżyser i scenarzysta Kenya Barris znany z takich produkcji jak Shaft czy Książę w Nowym Jorku 2. Kwota sprzedaży wynosiła dokłanie 18 400 000 dolarów. Myślę, że po tych pięciu latach producentowi trudno było się pożegnać się z tak luksusowym miejscem. Sądzę jednak, że Zasławski jest na tyle przedsiębiorczy, że już teraz szykuje zakup kolejnego niesamowitego mieszkania!

Tak kilka lat temu wyglądała wielomilionowa willa Zedda!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →