News
Vintage Culture ponownie w Tomorrowland Music. Posłuchaj nowego numeru

Vintage Culture ponownie w Tomorrowland Music. Posłuchaj nowego numeru

Czyżby Vintage Culture znalazł nowy dom dla swojej muzyki? Brazylijski producent ponownie wylądował w rosnącej w siłę wytwórni festiwalowego giganta – Tomorrowland Music. Posłuchaj, jak brzmi Fractions!

Vintage Culture na stałe w Tomorrowland Music?

Jeżeli DJ ma na swoim koncie na Instagramie ponad 8 milionów obserwujących, to chyba nikt nie będzie miał nic przeciwko, jeżeli nazwę go house’ową supergwiazdą. Vintage Culture swój status nie zawdzięcza tylko followersom, ale również dokonaniom muzycznym i tych zza DJ-ki – oficjalny support Swedish House Mafii, rezydentura na Ibizie, headlinerski występ na Ultra Miami czy pięć setów podczas Burning Man 2022.

A do tego wszystkie dochodzi coraz większa więź z największą festiwalową marką na świecie – Tomorrowland. Brazylijski producent nie dość, że wystąpił tego lata na głównej scenie festiwalu, to jeszcze został twarzą jej wytwórni płytowej – Tomorrowland Music.

Sprawdź także: Martin Garrix otwiera akademię muzyczną! Dla wybranych 3-dniowa sesja w studiu STMPD RCRDS

Label ma w swojej dyskografii wiele światowej klasy nazwisk – R3HAB, W&W, James Hype, Meduza, Felix Jaehn czy właśnie Vintage Culture, który w ostatnim czasie przewija się przez Tomorrowland Music najczęściej.

Począwszy od wspólnego kawałka z włoskim trio, Under Pressure, przez listopadowe Agape, po wydane w piątek 2 grudnia Fractions. Najnowsza premiera Brazylijczyka to kolejny solidny house’owy numer, który stylistycznie pasuje do swojego poprzednika i świetnie odnajduje się w jego występach na żywo.

Ostatnie dwa release’y Vintage Culture są utrzymane w bardzo zbliżonym do siebie brandingu wizualnym, więc bardzo prawdopodobne, że w niedalekiej przyszłości okażą się częścią EP-ki producenta!

Vintage Culture – Fractions, posłuchaj na Spotify
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →