News

„Greece 2000” w odświeżeniu Vintage Culture? Sprawdzamy najnowszy rework!

Jak brzmi odświeżenie Greece 2000 w wersji Vintage Culture? Sprawdź!


Vintage Culture z nieugiętą wizją kariery

Lukas Rafael Ruiz, znany szerzej jako Vintage Culture, będąc jednym z najbardziej rozchwytywanych house’owych DJ-ów oraz producentów, nieustannie stara się podnosić poprzeczkę własnej twórczości.

Przeczytaj także: Chris Lake skończył 40 lat. Oto 4 numery, którymi wyznaczył trendy muzyki house!

Wydając ostatnio This Feeling wraz z Goodboys wyraźnie słychać było jego inspirację nieco innym odłamem muzyki, wobec którego dotychczas pomimo ogromnego zainteresowania starał się pozostać przy swojej wizji. Jak moda na reworki trwa w najlepsze, tak i on postanowił się jednak przyłączyć do tego trendu. Jak brzmi jego odświeżenie Greece 2000 z 2014 roku?

Greece 2022 totalną porażką producenta?

Szczerze powiedziawszy, ciężko mi się obiektywnie wypowiedzieć na temat samego utworu, gdyż brzmi, jakby został zrobiony bez większego pomysłu, aby po prostu zapchać” pewną lukę w wydaniach Vintage Culture. Z 5-minutowego utworu, dwie minuty to identyczna pętla z perkusji i basu, która starając się nawiązać do klasycznego trance’u, robi to w bardzo nieumiejętny sposób. Dlaczego aż tak źle? Puste przejścia, typowo tech house’owy snare roll w build upie do drugiego refrenu, który pomimo tego, że nie brzmi źle, to moim zdaniem totalnie nie odnajduje się w klimacie kawałka, no i zdecydowanie odczuwalny downgrade” w porównaniu do oryginalnej wersji Greece 2000 z 2014 roku.
Czego najbardziej brakuje mi w tym utworze, to swego rodzaju duszy”, tak jak w przypadku utworów Giuseppe Ottavaniego, dzięki czemu słuchacz może maksymalnie wczuć się w klimat muzyki i w pełni oddać podróży przygotowanej przez artystę, jednak jak z tego rodzaju kawałkami, albo Greece 2000 się pokocha, albo znienawidzi. Jak wy oceniacie Greece 2000 wyprodukowane przez Vintage Culture oraz Three Drives? Trafiło w wasz gust czy raczej spodziewaliście się czegoś innego? Dajcie nam znać na Facebooku.

Vintage Culture & Three Drives – Greece 2000

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Sprawdź także:
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →