News

Cztery godziny z Vintage Culture? Obejrzyj set z The Brooklyn Mirage

Sprawdzamy najnowszy set Vintage Culture z The Brooklyn Mirage. Dostępne ponad cztery godziny materiału!


Vintage Culture do kwadratu

Ciężko powiedzieć, ile powinien trwać idealny set DJ-ski. Zależy to od wielu czynników, chociażby od rodzaju imprezy. W zwykły weekend klubowy DJ zazwyczaj ma pełne ręce roboty. W końcu musi umilić on swoją muzyką imprezowiczom niemal całą noc. Inaczej jednak jest z festiwalami. 
Teraz nikt nie będzie raczej wymagał od najpopularniejszych gwiazd EDM-u, by grały na największych imprezach kilkugodzinne muzyczne maratony. W końcu DJ-e to również ludzie, a granie seta wbrew pozorom również może męczyć. Naturalne jest zatem, że długie sety będą przekazywały znacznie mniej energii od artystów niż te krótsze, a raczej nie o to chodzi na festiwalach.
Dodatkowo trzeba też na całość spojrzeć z punktu widzenia słuchaczy. Twórcy mają swoje ulubione gatunki muzyczne i to głównie je umieszczają w swoich setach. Dłuższe muzyczne koncerty mieszające ze sobą tylko kilka gatunków mogą męczyć zatem i publikę, szczególnie w przypadku tak intensywnej muzyki, jaką jest ta elektroniczna.

Przeczytaj też: Amsterdam Dance Event 2022 rośnie w siłę. Poznaliśmy nową falę artystów

I to, że wiele czynników zdaje się nie wróżyć dobrze długim setom, nie znaczy wcale, że te się nie pojawiają. Dobitnie pokazał to Vintage Culture, grając ostatnio w muzycznym obiekcie The Brooklyn Mirage.
Set brazylijskiego producenta trwał zawrotne cztery godziny. Czas ten jeszcze kilka lat temu nie robiłby na nikim większego wrażenia. Dziś jednak koncert ten wychodzi znacznie ponad średnią długość występów znanych twórców muzyki elektronicznej. Set składający się z ponad 50 zmiksowanych utworów typowo dla Vintage Culture składa się głównie z muzyki house.
Na całe szczęście dla fanów kawałków, gdzie stopa bije w rytmie 4/4, set został zamieszczony w sieci. Całość znajdziecie już teraz na kanale YouTube artysty. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej, koniecznie zajrzyjcie na nasz profil na Facebooku.

Vintage Culture live at The Brooklyn Mirage| New York 2022

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Sprawdź także:
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →