News
UNTOLD Festival publikuje aftermovie i ogłasza pierwsze gwiazdy edycji 2023

UNTOLD Festival publikuje aftermovie i ogłasza pierwsze gwiazdy edycji 2023

UNTOLD Festival to bez wątpienia jeden z największych EDM-owych eventów w Europie. Jest to obok Tomorrowland, Ultra Europe oraz Parookaville najpopularniejsze tego typu przedsięwzięcie na tej części globu. Już teraz organizatorzy rumuńskiego festiwalu uraczyli nas pierwszymi ogłoszeniami oraz specjalnym aftermovie z tegorocznej odsłony. Co wiemy na temat UNTOLD 2023? Przekonajmy się!

UNTOLD 2023 z pierwszymi ogłoszeniami

W zeszłym roku w Kluż-Napoce wystąpiły takie gwiazdy jak David Guetta, Hardwell, zespół Major Lazer czy prawdziwa śmietanka trance’owych artystów, której przewodził m.in. Markus Schulz. Pamiętajmy jednak, że rumuńscy organizatorzy zapraszają również artystów, którzy tworzą muzykę pop, rap czy rock. Tym samym w sierpniu tego roku na UNTOLD pojawili się jeszcze G-Eazy czy J Balvin.

Jakiś czas temu w mediach społecznościowych UNTOLD Festival udostępnione zostało w miarę obszerne aftermovie trwające około 13 minut. Oglądając je, możecie przypomnieć sobie o setach, które można było obejrzeć na żywo prosto ze stadionu Cluj Arenia. Swoje koncerty w internecie udostępnili np. TUJAMO, ALOK, Lost Frequencies czy MORTEN. Co wiemy jednak na temat nadchodzącej edycji festiwalu?

Przeczytaj również: Wiemy, kiedy odbędzie się i ile dni potrwa Euforia Festival 2023 – szczegóły

UNTOLD Festival 2023 odbywać się będzie w dniach od 3 do 6 sierpnia na Cluj Arenie w zachodniej części miasta Kluż-Napoka w Rumunii. Aktualnie w sprzedaży znajdują się bilety z trzeciej puli w cenie od 139 do 425 euro za cztery dni! Pamiętajmy, że ceny mogą się różnić w zależności od rodzaju udogodnień. Znamy też pierwszych artystów, którzy pojawią się na nadchodzącej edycji eventu!

Pierwszym ogłoszeniem, a w zasadzie zespołem, który wystąpi na UNTOLD 2023, będzie Imagine Dragons. Warto w tym miejscu wspomnieć, że kilka dni później amerykańska grupa zagra koncert w Polsce! Drugim potwierdzonym artystą jest nie kto inny jak Armin van Buuren, którego rumuńska widownia wręcz uwielbia. To właśnie on grywa tam nawet siedmioipółgodzinne sety. Czy w 2023 będzie podobnie i Holender pobije swój rekord? Przekonamy się wkrótce!

Obejrzyj aftermovie z UNTOLD Festival 2022!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →