News
MEDUZA w kooperacji z gwiazdą melodic techno. Słuchamy „Just A Feeling”

MEDUZA w kooperacji z gwiazdą melodic techno. Słuchamy „Just A Feeling”

MEDUZA niedługo zawitają do Polski. Najnowsze wydania włoskiego zespołu to np. Under Pressure z Vintage Culture czy Bad Memories z Jamesem Carterem. Teraz przyszedł czas na kolejny projekt. Najświeższy track autorstwa DJ-ów z Mediolanu to Just A Feeling z gwiazdą gatunku melodic techno – Matadorem. Przekonajmy się, jak brzmi to połączenie!

MEDUZA w obecności gwiazdy gatunku melodic techno

Matador to jeden z najważniejszych artystów dla gatunku melodic techno. Pochodzący z Irlandii DJ to nie tylko producent, ale też założyciel wytwórni RUKUS, w której pojawiali się tacy artyści jak np. ANNA, ARTBAT czy Skream. Co skłoniło Irlandczyka do stworzenia kooperacji z MEDUZĄ? Na upartego można by powiedzieć, że Gavin ma naprawdę wiele wspólnego z muzyką włoskiego trio.

Hity włoskiego projektu pokroju Tell It To My Heart czy Paradise to idealny przykład na to, że deep house’owe brzmienie nadal wbija się w mainstreamowe trendy i potrafi zrobić niemało szumu. Co gdyby połączyć gwiazdy z Półwyspu Apenińskiego i irlandzką twarz gatunku melodic techno? Wtedy powstaje Just A Feeling, czyli jeden z przyszłych hitów stylu melodic house.

Przeczytaj również: Don Diablo wraca do swojego future house’owego stylu!

Just A Feeling to kooperacja, której mało kto mógł się spodziewać. MEDUZA znani są z tego, że tworzą produkcje podążające za trendami, lecz teraz otrzymaliśmy od włoskich producentów coś innego. Mamy tutaj do czynienia z trackiem, który idealnie wpasowuje się do setów rodem z Freedom Stage na Tomorrowland. Chcieliście posłuchać mainstreamowego house’u? Nie tym razem! Projekt z Matadorem to nic innego jak świetne odzwierciedlenie nietuzinkowej współpracy.

Mało tego, MEDUZA wraz z Matadorem oraz Artche przygotowali dla nas cztery różne wersje Just A Feeling, a mianowicie: original mix, radio edit, instrumental oraz wersję a cappella. To wszystko, czego DJ może potrzebować, jeśli chciałby stworzyć mashup z użyciem właśnie tego utworu. Co wy sądzicie na temat najnowszego wydania włoskiego trio?

Pamiętajmy, że jeden z przedstawicieli zespołu, Madwill, pojawi się w Warszawie już 17 grudnia w Pradze Centrum przy ul. Szwedzkiej 2/4 nieopodal Targówka. Support włoskiego projektu nie jest na ten moment znany. Już teraz możecie zaopatrzyć się bilety z czwartej puli w cenie 90 złotych. Musicie tam być! To pierwszy taki koncert w naszym kraju i miejmy nadzieję, że nie ostatni!

Posłuchaj czterech różnych wersji utworu Just A Feeling!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →