News
Wiemy, kiedy odbędzie się i ile dni potrwa Euforia Festival 2023 – szczegóły

Wiemy, kiedy odbędzie się i ile dni potrwa Euforia Festival 2023 – szczegóły

Euforia Festival to praktycznie jedna z najważniejszych imprez dotyczących muzyki elektronicznej w Polsce. Jej historia trwa już dobre kilkanaście lat, a w niej zapisały się największe gwiazdy EDM-u w Europie. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że właśnie ten event został oficjalnie przedłużony o dwa dni. Co czeka nas w ramach nadchodzącej odsłony? Przekonajmy się!

Euforia Festival – kiedyś to było!

Początki festiwalu Euforia sięgają 2005 roku. To właśnie wtedy na plaży w Boszkowie koło Leszna wystąpił m.in. DJ Antoine, a nasze logo widniało w głównej części plakatu promocyjnego. Warto w tym momencie dodać, że organizatorzy tego eventu są również odpowiedzialni za Back & Forth czy Tranceformations, także zawsze mają ręce pełne roboty. To ich pierwsze dziecko, jednak okryło się największą sławą wśród polskiej widowni. Przypomnijmy sobie, jakie gwiazdy występowały w Boszkowie na przestrzeni tych kilkunastu lat.

W roku 2007 w Boszkowie znaleźli się m.in. Eddie Thoneick czy Dirty South. Rok później wystąpili tam Antoine Claraman, Roger Shah, a także duet Kyau & Albert. Koło Leszna na przestrzeni tych wszystkich lat pojawiło się naprawdę wielu wspaniałych artystów. W edycji 2010 zagrali m.in. Kaskade, Richard Durand, AN 21 czy Max Vangeli. Idąc dalej, mogliśmy tam zobaczyć np. MOGUAIa, Johana Gielena czy Marco V.

Przeczytaj również: Holenderska legenda trance gwiazdą 5. edycji Stacja Berlin w Ostrowie Wielkopolskim

Nadchodzące lata dla Euforii znaczyły najwięcej w całej historii festiwalu. To właśnie wtedy nastąpił przełom, jeśli chodzi o wygląd marki w internecie, ale także o zestawienie artystów, którzy zaczęli występować w Boszkowie. W 2016 roku zagrali tam m.in. Paul van Dyk czy Ben Nicky, a rok później goszczono już gwiazdy pokroju EDXa, duetu Cosmic Gate, MaRLo czy Willa Atkinsona.

Lista znanych na całym świecie artystów, którzy wystąpili na Euforia Festival z rok na rok się powiększa. Nie bez powodu jest to jedna z najbardziej znanych imprez EDM-owych w naszym kraju. Dzięki organizatorom tegoż eventu mieliśmy okazję posłuchać jeszcze zespołu Above & Beyond, projektu Seven Lions, Krydera czy Sandera van Doorna. Kto zapisze się na kartach Euforia Festival 2023?

Przypomnijmy sobie set Indecent Noise z Euforia Festival 2021!

Euforia Festival i kolejny przełom

Wczoraj w social mediach festiwalu Euforia przedstawiono oficjalną grafikę odnośnie do nadchodzącej edycji. Event nie zmienia swojego położenia. Kolejny raz największe gwiazdy muzyki elektronicznej zagrają na plaży w Boszkowie koło Leszna. Ostatnie odsłony tejże imprezy trwały zaledwie jeden dzień, lecz teraz organizatorzy postanowili przedłużyć EDM-ową fetę do trzech dni!

Euforia Festival 2023 będzie odbywać się w dniach od 30 czerwca do 2 lipca. Na ten moment nie wiemy, kiedy rozpocznie się oficjalna sprzedaż biletów. Nieznany na tę chwilę jest również line-up, lecz sami włodarze eventu zapewnili, że wszystkich najważniejszych szczegółach dowiemy się już wkrótce. Teraz pozostaje tylko czekać!

Tak prezentuje się oficjalna grafika promują Euforia Festival 2023!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →