News
Marco V wraca do Polski! Wystąpi w Ostrowie Wlkp 2022

Holenderska legenda trance gwiazdą 5. edycji Stacja Berlin w Ostrowie Wielkopolskim

Cykl imprez ostrowskiego klubu Stara Przepompownia rozwija się w najlepsze. Podczas 5. edycji Stacja Berlin, wydarzenia dla sympatyków Love Parade, wystąpi ikona muzyki trance przełomu lat 90. i 2000.

Stacja Berlin w Starej Przepompowni

Zapoczątkowany rok temu cykl imprez ostrowskiego klubu wydaje się z edycji na edycję rozwijać w najlepsze. Świadczy o tym nie tylko zawsze dopisująca frekwencja, ale również rozpoznawalność zapraszanych gości.

Na pierwszych wydarzeniach Stacji Berlin wystąpili Alex i DJ W, a we wrześniu pierwszym zagranicznym headlinerem był legendarny Westbam, którego na najbliższej imprezie zastąpi holenderski kolega po fachu. Zanim jednak zdradzimy, kto wystąpi w grudniu, warto wyjaśnić, czym jest Stacja Berlin.

Przeczytaj również: Armin van Buuren znów w klimatach Blah Blah Blah? Słuchamy Typically Dutch

Cykl obchodzący swój mały jubileusz pod koniec roku to pozycja obowiązkowa dla wszystkich sympatyków złotej Love Parade z lat 1996 – 2006, gdzie królowała równość, techno, house i trance.

LOVE PARADE ANTHEMS 1997-2010 [DJ MIX]

Stacja Berlin vol. 5 – kto wystąpi?

Najbliższa odsłona Stacji Berlin odbędzie się 17 grudnia 2022 roku w klubie Stara Przepompownia w Ostrowie Wielkopolskim. Gwiazdą wieczoru będzie 55-letni producent odpowiadający za produkcję More Than a Life Away, Simulated i Luvstruck, czyli nie kto inny jak Marco V.

Holenderski DJ jest już obecny na scenie od ponad trzydziestu lat, pierwsze hity zaczął wydawać w 1998 roku i przez wielu uznawany jest za ikonę elektroniki przełomu lat 90. i dwutysięcznych.

Impreza startuje o 21:00, a ceny biletów startują od 30 złotych.
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →