News

Ultra Europe 2023 ogłasza pierwszą część line-upu. Kto zagra?

Wygląda na to, że sezon festiwalowych ogłoszeń rozpoczął się na całego. Wczoraj poznaliśmy pierwszego DJ-a, który wystąpi na głównej scenie Sunrise Festival 2023, a teraz znamy początkową fazę ogłoszeń nadchodzącego Ultra Europe! Kto na tą chwilę pojawił się w line-upie? Czy organizatorzy chorwackiego giganta zaskoczyli po raz kolejny? Sprawdźcie sami!

Ultra Europe 2023 odkrywa karty

Pewnie nie muszę przypominać Wam, że festiwal Ultra Europe to jedna z największych tego typu impreza na terenie Starego Kontynentu. W dniu dzisiejszym poznaliśmy pierwszych artystów, którzy się na niej pojawią. Eventy z tej serii zawsze zaskakują obszernymi line-upami! Na sam początek przedstawione zostały prawdziwe grube ryby na rynku elektronicznym. Pytanie jednak, kogo jeszcze Ultra ma w zanadrzu?

Ultra Europe 2023 odbywać się będzie w dniach od 7 do 9 lipca na Stadionie Park Mladezi w Splicie. Bilety są już w sprzedaży, jednak radzę się spieszyć. Pierwsza pula została już wyprzedana i normalnie 3-dniowe wejściówki kosztują teraz 169 euro! Istnieje również możliwość zakupu karnetu VIP w cenie 369 euro! Jeżeli jesteście zainteresowanie uczestniczeniem w tym wiekopomnym wydarzeniu to klikajcie w ten link!

Przeczytaj również: Sunrise Festival 2023 z pierwszymi ogłoszeniami! Wystąpią największe gwiazdy trance’u

Przechodząc do rzeczy, w związku z ogłoszeniem pierwszej fazy line-upu Ultra Europe 2023 poznaliśmy ośmiu światowej klasy artystów, którzy w lipcu wystąpią w Splicie! Tak prezentuje się ta grupka:

  • Adam Beyer
  • Afrojack
  • Boris Brejcha
  • Carl Cox
  • Charlotte de Witte
  • Hardwell
  • Martin Garrix
  • Timmy Trumpet

Muszę szczerze przyznać, że osobiście mnie kupili! Mimo, że jest to dopiero pierwszy rzut artystów to mamy tutaj do czynienia z zacną ekipą. Afrojack, Hardwell i Martin Garrix to połączenie, które praktycznie rozniesie stadion w Splicie, a to dopiero początek! Miejmy nadzieję, że w tym roku również nie zabraknie naszego reprezentana – Adam de Greata. Czy będzie to kolejna edycja, w której pojawi się na głównej scenie? Przekonamy się już niebawem!

Hardwell ponownie rozgrzeje chorwacką publiczność!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →