News

Będzie relacja z ASOT 1000 w Utrechcie! Gdzie oglądać?

Prawdopodobnie największe impreza ASOT tego roku będzie dostępna do oglądania na żywo! Tysięczny epizod A State Of Trance w Utrechcie rozpocznie się już jutro i przez nadchodzące dwa dni największe gwiazdy dostarczą nam odpowiednią dawkę muzyki trance! Kogo sety będziemy mogli obejrzeć? Czy zobaczymy występ Robbie'ego Seeda? Przekonajcie się sami!

Holenderski ASOT już jutro

Początki tysięcznej odsłony ASOT w Holandii były naprawdę zagmatwane. Imprezę trzeba było przenosić, a Armin wiele razy zapowiadał, że będzie to naprawdę wiekopomny event! A State Of Trance 1000 odbył się również w Krakowie, lecz w Utrechcie usłyszymy znacznie więcej gwiazd! Line-up wydarzenia wygląda naprawdę niesamowicie, a Armin wraz z organizatorami zadbał o to żebyśmy wszyscy przeżywali ten festiwal tak jak jego bezpośredni uczestnicy!

Od jakiegoś czasu wiemy jak będzie wyglądał oficjalny timetable imprezy i wygląda na to, że mamy do czynienia z aż pięcioma scenami. W pierwszy dzień eventu dostępne będą tylko dwa obiekty: Reflexion oraz Oval. Zagrają na nich m.in. Ciaran McAuley, Nifra, Ruben de Ronde oraz oczywiście Armin van Buuren! Jego piątkowy set potrwa aż sześć godzin! To jednak nic w porównaniu do tego co będzie dziać się później.

Przeczytaj również: Sunrise Festival 2023 z pierwszymi ogłoszeniami! Wystąpią największe gwiazdy trance’u

Następnego dnia tj. w sobotę uruchomione zostaną pozostałe trzy sceny. Wtedy zagrają tam np. Giuseppe Ottaviani, Andrew Rayel, Richard Durand, Cosmic Gate czy nasz rodak – Robbie Seed. Na main stage’u ASOT czyli Reflexion pojawią się wtedy Enrico Sangiuliano, Ferry Corsten, duetu Vini Vici czy projekt ARTBAT! Mało tego, podczas całego wydarzenia Armin van Buuren zagra trzy sety o łącznej długości 8 i pół godziny!

Jak wygląda sprawa z oficjalnym streamem ASOT 1000 w Utrechcie? Już jutro będziecie mogli obejrzeć sety Rubena de Ronde oraz Armina van Buurena ze sceny Reflexion! W sobotę natomiast otrzymacie konkretną dawkę najlepszego trance’u na rynku. Relacja na żywo będzie obejmowała main stage oraz Sphere. Zobaczymy m.in. koncerty Cosmic Gate, Andrew Rayela i wielu innych! Wystarczy tylko, że klikniecie w ten link, a on przekieruje Was na stronę ASOT Live!

Tak prezentuje się timetable relacji na żywo z ASOT 1000!

fot. A State Of TrancePolecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →