News

Marshmello, Tiesto, MEDUZA i wielu innych – obejrzyj sety z EDC Mexico 2023

Kilka dni temu zakończył jeden z pierwszych większych EDM-owych festiwali w 2023 roku. Mowa tutaj oczywiście o EDC Mexico, na którym podczas trzech dni wystąpiły największe gwiazdy muzyki elektronicznej. Już teraz możecie oglądać niektóre sety za pośrednictwem YouTube i posłuchać jakie nowości przygotowali dla Was m.in. Tiesto i inni! Sprawdźcie sami!

Do zobaczenia za rok EDC Mexico

Od około trzech lat śledzę poczynania Insomniac Events na terenie miasta Meksyk. Może i tegoroczny line-up nie wyglądał najlepiej w całej histoii, jednak podczas tego wydarzenia wystąpiły naprawdę wielkie gwiazdy! Pierwszego dnia imprezy na scenach zawitały takie gwiazdy jak np. Marshmello, Diplo, Martin Garrix czy Charlotte de Witte. W sumie DJ-ów mogliśmy słuchać na dziewięciu scenach, lecz tylko z czterech prowadzony był oficjalny livestream!

Niektórzy DJ-e pokroju projektu MEDUZA, Deorro czy Mariany Bo pokusili się o oficjalne udostępnienie swoich setów z EDC Mexico na YouTube. Wiele z pozostałych koncertów nadal można obejrzeć za pośrednictwem nieautoryzowanych kanałów. W sobotę miasto Meksyk odwiedziły tacy producenci jak np. Tiesto, R3HAB, Eric Prydz czy Giuseppe Ottaviani. Na zakończenie meksykańscy fani dostali niezbyt miłą wiadomość. Na festiwal nie mógł dotrzeć James Hype, jednak Illenium, Galantis czy Above & Beyond spełnili swoje zadanie!

Przeczytaj również: Będzie relacja z ASOT 1000 w Utrechcie! Gdzie oglądać?

Tak jak już wspomniałem, oprócz artystów, którzy oficjalnie udostępnili swoje sety są tutaj internauci, którzy postanowili umilić nam życie. Za pośrednictwem takich kanałów jak JOKER, ALIEN czy Of The Rose możemy posłuchać koncertów naszych ulubionych EDM-owych gwiazd prosto z EDC Mexico 2023! Tiesto zaskoczył nowymi brzmieniami, jak i hołdem do lat 2000, a Marshmello nadal promuje swoje nadchodzące produkcje z Joytime IV!

Aktualnie z EDC Mexico 2023 pojawiły się dziesiątki materiałów. Nie są to oczywiście tylko i wyłącznie zapisy z setów, ale również vlogi czy podsumowania. Meksykańska widownia po raz kolejny dała znać światu, że potrafi się dobrze bawić, a już na pewno kiedy na głównej scenie gra ich rodak! To właśnie koncert Deorro najlepszej oddał klimat całego tego wydarzenia. Teraz sprawdźmy może kogo występy możemy już oglądać!

Deorro @EDC Mexico 2023

Diplo @EDC Mexico 2023

Galantis @EDC Mexico 2023

Mariana Bo @EDC Mexico 2023

MaRLo @EDC Mexico 2023

Marshmello @EDC Mexico 2023

Matroda @EDC Mexico 2023

MEDUZA @EDC Mexico 2023

Nicky Romero @EDC Mexico 2023

Sidepiece @EDC Mexico 2023

SLANDER @EDC Mexico 2023

Tiesto @EDC Mexico 2023
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →